П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

09 лютого 2021 року відбулося урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння в рамках проєкту з енергоефективності

09.02.2021

Сьогодні, 09 лютого, в онлайн-форматі відбулося урочисте підписання міським головою Віталієм Немерцем Меморандуму про взаєморозуміння між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ та Каховською міською радою в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні».

Проєкт фінансується урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO).

Метою проєкту, який буде реалізовано протягом наступних 5-ти років, є:

поліпшення використання рамкових умов з підтримки енергоефективності в Україні;
впровадження енергетичного менеджменту у громадах-партнерах;
включення енергоефективних заходів у процедури технічного обслуговування і догляду громадських споруд;
зниження використання енергетичних ресурсів та викидів парникових газів у атмосферу.