UKR
Неділя 16 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.12.2018

Інформація для громадян які потребують допомоги у працевлаштуванні

Детальніше

16.11.2018

Шановні мешканці міста!

Детальніше

14.11.2018

Звернення до керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, жителів міста Каховки

Детальніше

08.11.2018

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Детальніше

08.11.2018

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні265
Вчора644
На цьому тижні4459
Минулого тижня5296
У цьому місяці11414
Минулого місяця23183
За весь період494047
10.10.16

Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який пройшов в області вже вдев’яте, перевершив всі попередні рази


З 30 вересня по 01 жовтня 2016 року Нова Каховка гостинно зустрічала близько 650 учасників з різних країн світу та регіонів України, у тому числі 14 представників дипломатичного корпусу (Казахстан, Македонія, Білорусь, Польща, Канада, Малайзія, Швеція, Румунія, Угорщина, Литва, КНР, ПАР, Швейцарія), 25 іноземних делегацій з Іраку, Ін дії, Кувейту, Туреччини, Азербайджану, Швеції, В’єтнаму, Австрії, США, а також представників центральних й місцевих органів виконавчої влади, широке представництво бізнесу й інвестиційних компаній, громадських організацій та науковців. Це втричі більше ніж очікувалося.
Поважним було і представництво VIP-гостей. Учасників Форуму вітали: Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, Президент торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, Надзвичайний та Повноважний Посол Македонії в Україні пан СТОЛЕ ЗМЕЙКОСКІ, Голова правління ПАТ АБ "Укргазбанк" Кирило Шевченко, Бізнес-омбудсмен в Україні пан Альгірдас Шемета, голова правління Міжнародного трейд-клубу в Україні пан Кадар Андраш, а також народні депутати України від Херсонщини Олександр Співаковський та Сергій Хлань. Від прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана надійшла привітальна телеграма.
Партнером цьогорічного Форуму виступила Програма Американського агентства міжнародного розвитку (USAID) «Лідерство в економічному врядуванні». У зв’язку з цим на Форум завітала команда Програми на чолі з її директором пані Тамарою Соляник, яка відзначила важливість проведення подібних заходів на регіональному рівні для поліпшення бізнес-клімату в області та створення сприятливих умов для залучення інвестицій.
В рамках урочистої гала сесії Форуму було презентовано 5 потужних інвестиційних проектів, які будуть реалізовані на Херсонщині у середньостроковій перспективі.
Також під час Форуму було проведено двосторонні зустрічі у форматі В2В з членами Міжнародного трейд-клубу в Україні, у ході яких представники бізнесу області мали змогу поспілкуватись та започаткувати контакти з представниками торгових та економічних відділів дипломатичних представництв різних країн в Україні. Для широкого ознайомлення з потенціалом Херсонщини в різних галузях делегація трейд-клубу на чолі з головою правління Кадаром Андрашом прибула до області 29 вересня та провела ряд попередніх зустрічей з бізнес-колами області, відвідала ряд промислових підприємств.
В рамках Форуму було підписано 9 меморандумів про співпрацю, які заклали надійний фундамент для реалізації інвестиційних проектів та партнерських програм на найближчі роки. Зокрема, обласною державною адміністрацією в особі її голови Андрія Гордєєва укладено:
- Меморандум про співпрацю та партнерство з ТОВ СП «НІБУЛОН», яким підтверджується готовність інвестора до впровадження інвестиційних проектів з будівництва нових елеваторних ємностей та перевантажувальних терміналів вздовж річки Дніпро на території Херсонської області та розвитку водного туризму шляхом організації річкових подорожей та круїзів для населення регіону;
- Меморандум про співробітництво у сфері впровадження ТОВ «Морські ворота» інвестиційного проекту «Створення готельно-апартаментного комплексу» в м.Скадовськ;
- Меморандум про співпрацю та партнерство з ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК»;
- Меморандум про співпрацю з Китайською Торговою Асоціацією;
- Меморандум про співпрацю та взаємодію з Координатором Проекту Міжнародного торгового центру при ООН «Розвиток дорожньої карти ланцюга створення вартості для майбутнього плодоовочевого сектора»;
- Меморандуму про співпрацю та взаємодію програмою Агентства США з міжнародного розвитку DOBRE в сфері сприяння впровадженню децентралізації в області;
- Меморандум про співробітництво у сфері розвитку індустрії торгівлі Херсонської області з ТОВ «Будхаус Груп» (ТРЦ «Фабрика»);
- Меморандум про наміри щодо реалізації проектів у галузі сонячної енергетики в Херсонській області з громадською спілкою "Фонд розвитку та інновацій житлово-комунального господарства";
- Меморандум про співробітництво у сфері впровадження інвестиційного проекту «Відновлення та будівництво нових іригаційних систем» з ТОВ «АГРО - ТОРГІВЕЛЬНА ФІРМА «АГРО-ДІЛО».
Платформа ділового спілкування Форуму включала роботу шести паралельних майданчиків. Окрім Засідання Ради туристичних міст та регіонів, відбулась панельна дискусія: «Інвестиції в агробізнес», модератором якої виступив Андрій Стефанович, директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики України, панельна дискусія: «Промисловість, транспортна інфраструктура, енергоефективність та їх інвестиційна привабливість», круглий стіл: «Бізнес-клімат: від визначення проблем до конкретних кроків» під головуванням голови правління ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» Ігоря Бураковського та за підтримки програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», а також панельна дискусія: «Економічно спроможні громади Херсонщини - запорука розвитку регіону».
Окремим креативним майданчик для презентації власних проектів та ідей працювала Start-up майстерня «Територія креативних ідей».
Другий день Форуму було присвячено практичному ознайомленню з потенціалом Херсонщини. Учасникам заходу було запропоновано чотири інформаційні тури для відвідання за такими наступними напрямками.
На напрямку «Аграрний сектор - можливості для повного циклу виробництва» учасники форуму ознайомилися з діяльністю провідних агропромислових об’єктів області. Зацікавленість ними виказали представники німецького Проекту «Агроторгівля України», компанії ТОВ «Платформа Бизнес Интеграции» Польща - Україна, компанії «Aquila Executive» (Швеція), Радник Посла Республіки Казахстан в Україні, представники засобів масової інформації.
Вони відвідали агропромислові підприємства з іноземними інвестиціями, які успішно зреалізували інвестиційні проекти на Херсонщині, а саме: ТОВ «Каховка Протеїн Агро», Каховську філію ЗАТ АТ «Каргілл», ТОВ «Терра Тарса Україна» та ПРАТ «Чумак».
Зокрема, під час відвідування ТОВ «Терра Тарса Україна» учасники мали можливість наочно ознайомитися з проектною пропозицію по створенню на базі підприємства лабораторії для дослідження ґрунтів, яку напередодні було презентовано на панельній дискусії «Інвестиції в агробізнес».
ТОВ «Каховка Протеїн Агро» та Каховська філія ЗАТ АТ «Каргілл», які експортують більш ніж 90% своєї продукції на ринки Європи, Африки, Туреччини та особливо Китаю, ознайомили гостей з діяльністю своїх підприємств, продемонструвавши потужне сучасне обладнання для переробки сої та насіння соняшника.
Відвідавши ПРАТ «Чумак» - компанію національного рівня, яка знаходиться на ринку більш ніж 20 років та є однією з найбільших в переробній галузі України, учасники ознайомилися із циклом виробництва та були приємно вражені асортиментом харчової продукції, яка успішно експортується на ринки Канади, США, Казахстану, Грузії, Ізраїлю, Іспанії, країн Балтії та інші світові ринки.
Напрямок «Транспортний хаб - морські та повітряні ворота України», де представники міжнародних компаній та всеукраїнських засобів масової інформації ознайомилися з роботою Херсонського морського порту та Міжнародного аеропорту «Херсон», щоб оцінити їх потенціал та перспективи подальшого розвитку. Учасникам поїздки представили інвестиційні проекти з організації рейдової стоянки в районі Тендрівської коси, будівництва додаткових силосів зернового терміналу (друга черга) ємністю 12,8 тис. тонн, технічне переоснащення перевантажувального комплексу на причалі № 6 (Компанія «Дніпро Карго Лімітед»), будівництва механізованого складу підлогового зберігання зерна обсягом 16 тис. тонн (ПАТ «Херсонський КХП»), будівництва механізованого складу підлогового зберігання зерна обсягом 20 тис. тонн, з реконструкції причальної галереї транспортування зерна (ПАТ «Херсонський КХП») і з будівництва причалу естакадного типу уздовж причалу №10 на умовах концесії (ПАТ «Херсонський КХП»).
Окрім цього, керівництвом комунального підприємства обласної ради «Херсонські авіалінії» проведено огляд аеровокзального комплексу Міжнародного аеропорту «Херсон», ознайомлено з етапами розвитку аеропорту на 2016 - 2018 роки, інвестиційними проектами з будівництва митного вантажного складу, готелю, реконструкції 2-го поверху аеровокзалу, а також перспективами розширення географії польотів.
Для учасників ІІІ засідання Ради туристичних міст і регіонів відбулася екскурсійна програма «Туристична перлина України - синергія природи та гостинності Херсонщини». Розпочалася екскурсія з огляду «Кам’яні вишиванки - шедеври півдня України» у смт Козацьке Бериславського району. Продовжилася вона відвідуванням унікальних водоспадів в степах Херсонщини, які знаходяться поблизу руїн замку князя Трубецького на території селища Козацького й завершилася у сучасному кінному клубі «Grand Prix» (м.Олешки). Також для гостей було організовано оглядову екскурсію бази зеленого туризму "Чумацька криниця" та відвідування ПАТ «Дім марочних коньяків Таврія».
Кожен тур проходив об’єктами та підприємствами, які успішно працюють в області завдяки роботі з іноземними та вітчизняними інвесторами, а також інвестиційними майданчиками потенційно цікавими для інвесторів.