UKR
Понеділок 22 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.10.2018

Обережно, пташиний грип!

Детальніше

16.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

20.09.2018

Шановні жителі міста!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні707
Вчора843
На цьому тижні707
Минулого тижня6070
У цьому місяці19637
Минулого місяця22206
За весь період451314
21.03.16

«Майбутнє починається сьогодні»


Важливим аспектом діяльності органів Пенсійного фонду України в Херсонській області є робота, спрямована на збалансування бюджету Пенсійного фонду. Основним резервом збільшення надходжень власних коштів є легалізація зайнятості населення, підвищення рівня оплати праці та зменшення кількості підприємств, що виплачують працівникам заробітну плату в мінімальних розмірах та навіть нижче.
Вислів «Наше майбутнє починається сьогодні» наразі дуже актуальний, адже розмір пенсії визначається величиною страхового стажу та розміром заробітної плати, з якої сплачено єдиний соціальний внесок. Якщо людина працює на підприємстві або у приватного підприємця, то саме на роботодавців покладено обов’язок щомісячного перерахування єдиного внеску та подання звітності про застрахованих осіб. Кожний працюючий, навіть той, кому далеко до пенсії, має право звернутися до будь-якого управління Пенсійного фонду України й дізнатися, яку офіційну заробітну плату декларує його роботодавець у щомісячній звітності.
Фахівці Каховського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області (далі - управління Фонду), використовуючи дані звітності платників єдиного внеску, провели аналітичні дослідження щодо середнього рівня заробітної плати на окремих суб’єктах господарювання міста Каховки та Каховського району, що працюють в різних сферах господарської діяльності.
Для аналізу було відібрано роботодавців, що працюють в 14 галузях, зокрема: промисловість; сільське та комунальне господарства; стоматологічна та медична практика; аптечний бізнес; агентства нерухомості; діяльність кафе, ресторанів; торгівля та ремонт автомобілів; пасажирський та вантажний автомобільний транспорт.
Дослідження показало, що середній розмір заробітної плати спеціалістів, що працюють на державних та комунальних підприємствах, значно перевищує рівень оплати праці в приватному секторі.
Відсутність диференційованого підходу до оплати праці найманих працівників відповідно до їх кваліфікації та професійних навиків, роботи в нічний і понаднормативний час, призводить до того, що в приватному бізнесі більшість працівників офіційно одержують однакову заробітну плату. Ще гірше, коли працівник оформлюється на умовах неповного робочого дня або тижня і заробітна плата нараховується взагалі менше мінімального розміру. За таких умов працівник не має соціального захисту, адже, при нарахуванні пенсії та інших соціальних виплат враховується виключно офіційна заробітна плата.
Як вже повідомлялося, з 2016 року ставку єдиного соціального внеску від фонду оплати праці для роботодавців зменшено до 22 %. Спеціалісти управління Фонду провели опитування мешканців міста Каховки та Каховського району «Чи вплине зменшення розміру єдиного соціального внеску на легалізацію зайнятості та підвищення рівня офіційної заробітної плати?». Результати наступні: більшість опитаних респондентів (44 %) сподіваються, що послаблення фінансового навантаження на бізнес не дасть очікуваного збільшення офіційної заробітної плати; 32 % опитаних вважають, що зменшення ставки єдиного внеску є мотивацією для підвищення роботодавцями витрат на оплату праці; до 24% опитаних пересічних громадян не змогли визначитися з відповіддю.
Звертаємось до роботодавців та працюючих: проявіть свою активну громадянську позицію, не допускайте розрахунків «в конверті», адже майбутнє починається вже сьогодні!

Каховське об’єднане управління Пенсійного фонду України Херсонської області