UKR
Неділя 22 Липня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


27.06.2018

Термінове оголошення !

Детальніше

21.06.2018

КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

- земельна ділянка площею площею 0,0190 га, за адресою: м. Каховка, вул. В. Хоменка, 60-А. Земельна ділянка призначена для обслуговування магазину. Землі житлової та громадської забудови

Детальніше

19.06.2018

24 червня 2018 року з 17.30 до 18.30 в Каховській школі мистецтв відбудеться зустріч народного депутата України з виборцями. Запрошуються жителі міста.

Детальніше

11.06.2018

Технічне обслуговування розподільчих газопроводів та газопроводів-вводів середнього тиску (період 18.06.2018 р. по 27.06.2018 р.)

Детальніше

31.05.2018

Проведення технічного обслуговування розподільчих газопроводів та газопроводів-вводів середнього тиску в м. Каховка, кооп. "Восточний", "Восточний 2" з 4.06.2018р. по 15.06.2018р.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні843
Вчора508
На цьому тижні5610
Минулого тижня5586
У цьому місяці18031
Минулого місяця17318
За весь період372967
21.03.16

«Майбутнє починається сьогодні»


Важливим аспектом діяльності органів Пенсійного фонду України в Херсонській області є робота, спрямована на збалансування бюджету Пенсійного фонду. Основним резервом збільшення надходжень власних коштів є легалізація зайнятості населення, підвищення рівня оплати праці та зменшення кількості підприємств, що виплачують працівникам заробітну плату в мінімальних розмірах та навіть нижче.
Вислів «Наше майбутнє починається сьогодні» наразі дуже актуальний, адже розмір пенсії визначається величиною страхового стажу та розміром заробітної плати, з якої сплачено єдиний соціальний внесок. Якщо людина працює на підприємстві або у приватного підприємця, то саме на роботодавців покладено обов’язок щомісячного перерахування єдиного внеску та подання звітності про застрахованих осіб. Кожний працюючий, навіть той, кому далеко до пенсії, має право звернутися до будь-якого управління Пенсійного фонду України й дізнатися, яку офіційну заробітну плату декларує його роботодавець у щомісячній звітності.
Фахівці Каховського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області (далі - управління Фонду), використовуючи дані звітності платників єдиного внеску, провели аналітичні дослідження щодо середнього рівня заробітної плати на окремих суб’єктах господарювання міста Каховки та Каховського району, що працюють в різних сферах господарської діяльності.
Для аналізу було відібрано роботодавців, що працюють в 14 галузях, зокрема: промисловість; сільське та комунальне господарства; стоматологічна та медична практика; аптечний бізнес; агентства нерухомості; діяльність кафе, ресторанів; торгівля та ремонт автомобілів; пасажирський та вантажний автомобільний транспорт.
Дослідження показало, що середній розмір заробітної плати спеціалістів, що працюють на державних та комунальних підприємствах, значно перевищує рівень оплати праці в приватному секторі.
Відсутність диференційованого підходу до оплати праці найманих працівників відповідно до їх кваліфікації та професійних навиків, роботи в нічний і понаднормативний час, призводить до того, що в приватному бізнесі більшість працівників офіційно одержують однакову заробітну плату. Ще гірше, коли працівник оформлюється на умовах неповного робочого дня або тижня і заробітна плата нараховується взагалі менше мінімального розміру. За таких умов працівник не має соціального захисту, адже, при нарахуванні пенсії та інших соціальних виплат враховується виключно офіційна заробітна плата.
Як вже повідомлялося, з 2016 року ставку єдиного соціального внеску від фонду оплати праці для роботодавців зменшено до 22 %. Спеціалісти управління Фонду провели опитування мешканців міста Каховки та Каховського району «Чи вплине зменшення розміру єдиного соціального внеску на легалізацію зайнятості та підвищення рівня офіційної заробітної плати?». Результати наступні: більшість опитаних респондентів (44 %) сподіваються, що послаблення фінансового навантаження на бізнес не дасть очікуваного збільшення офіційної заробітної плати; 32 % опитаних вважають, що зменшення ставки єдиного внеску є мотивацією для підвищення роботодавцями витрат на оплату праці; до 24% опитаних пересічних громадян не змогли визначитися з відповіддю.
Звертаємось до роботодавців та працюючих: проявіть свою активну громадянську позицію, не допускайте розрахунків «в конверті», адже майбутнє починається вже сьогодні!

Каховське об’єднане управління Пенсійного фонду України Херсонської області