UKR
Понеділок 15 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


04.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

20.09.2018

Шановні жителі міста!

Детальніше

18.09.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

18.09.2018

25 вересня 2018 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні569
Вчора741
На цьому тижні569
Минулого тижня6462
У цьому місяці13429
Минулого місяця22206
За весь період445106
13.10.16

“МАЙБУТНІМ ПЕНСІОНЕРАМ”


Одним із пріоритетних напрямків роботи Каховського об’єднаного управління Пенсійного фонду Херсонської області є робота з майбутніми пенсіонерами. Ще з 2014 року в Управлінні запроваджено послугу завчасної перевірки документів для призначення пенсії, яка з кожним роком набуває все більшого розвитку та збільшується кількість осіб передпенсійного віку, які звертаються за перевіркою записів в трудових книжках, вибору оптимального заробітку, визначення права на пенсію. До співпраці залучено як кадрові служби підприємств, так і сільські та селищні ради. На базі Центру зайнятості періодично провадяться уроки пенсійної грамотності з різними віковими групам, в тому числі і з особами передпенсійного віку.
  Правова оцінка наданих документів здійснюється як безпосередньо в Управлінні Фонду, так і під час виїзних прийомів у складі "мобільного офісу" в сільській місцевості.
Непоодинокі випадки, що трудові книжки заповнені з численними порушеннями Інструкції про порядок ведення трудових книжок, мають місце невчасно внесені записи, необумовлені виправлення, закреслювання, відсутні печатки та підписи посадових осіб, записи не містять відповідної інформації для визначення пільгового стажу (для електрозварників, наприклад, про роботу протягом повного робочого дня, віднесення до відповідних Списків виробництв, професій тощо). Для зарахування до страхового (пільгового) стажу цих періодів необхідні уточнюючі довідки. Розшук підприємств, установ, організацій, їх правонаступників, архівів ліквідованих підприємств вимагає певного часу. А якщо людина працювала в інших областях, в країнах, наприклад, СНД, процес одержання документів, актів перевірок може тривати декілька місяців. Загалом, з часу запровадження вказаної послуги, таку допомогу отримало більше 400 громадян.
Попередня правова експертиза змісту та належного оформлення документів для призначення пенсій є ще одним важливим кроком до поліпшення обслуговування громадян.
Оскільки до електронних джерел звертається все більше наших співвітчизників, на сайті головного управління реалізовано проект по набуттю базових пенсійних знань "ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА". Зазначений електронний сервіс став гідним і зручним помічником для майбутніх пенсіонерів, адже дізнатися про важливе можна, не виходячи з дому.
Тож, заздалегідь, за рік до виповнення пенсійного віку, Ви можете звернутись до управління Фонду та отримати фахову консультацію, оформити справу «Майбутнього пенсіонера», одержати, в разі необхідності допомогу, та у запропонований Вам час звернутись із відповідної заявою щоб без зволікань її призначити (заява на призначення пенсії за віком приймається не раніше ніж за 1 місяць до часу настання пенсійного віку).
Послуга надається щодня протягом робочого часу з понеділка по четвер з 8:00 до 15:30, в п’ятницю з 8:00 до 14:30 в залі обслуговування Каховського об’єднаного управління Пенсійного фонду України каб. №5 за адресою вул. Соборності, 36 (телефони для консультацій 4-30-54, 4-20-35).
Номер гарячої телефонної лінії управління Фонду 2-13-86