UKR
Субота 18 Листопада 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


17.11.2017

Інформація про результати проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

15.11.2017

22 листопада 2017 року о 14.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

08.11.2017

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

12.10.2017

15 жовтня 2017 року о 13.00 в Каховській школі мистецтв відбудеться звіт міського голови про діяльність виконавчих органів ради з 01.11.2016 по 01.10.2017.

Детальніше

12.10.2017

14 жовтня 2017 року з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва, в місті:

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні102
Вчора266
На цьому тижні1619
Минулого тижня1711
У цьому місяці4481
Минулого місяця6950
За весь період271518
13.10.16

“МАЙБУТНІМ ПЕНСІОНЕРАМ”


Одним із пріоритетних напрямків роботи Каховського об’єднаного управління Пенсійного фонду Херсонської області є робота з майбутніми пенсіонерами. Ще з 2014 року в Управлінні запроваджено послугу завчасної перевірки документів для призначення пенсії, яка з кожним роком набуває все більшого розвитку та збільшується кількість осіб передпенсійного віку, які звертаються за перевіркою записів в трудових книжках, вибору оптимального заробітку, визначення права на пенсію. До співпраці залучено як кадрові служби підприємств, так і сільські та селищні ради. На базі Центру зайнятості періодично провадяться уроки пенсійної грамотності з різними віковими групам, в тому числі і з особами передпенсійного віку.
  Правова оцінка наданих документів здійснюється як безпосередньо в Управлінні Фонду, так і під час виїзних прийомів у складі "мобільного офісу" в сільській місцевості.
Непоодинокі випадки, що трудові книжки заповнені з численними порушеннями Інструкції про порядок ведення трудових книжок, мають місце невчасно внесені записи, необумовлені виправлення, закреслювання, відсутні печатки та підписи посадових осіб, записи не містять відповідної інформації для визначення пільгового стажу (для електрозварників, наприклад, про роботу протягом повного робочого дня, віднесення до відповідних Списків виробництв, професій тощо). Для зарахування до страхового (пільгового) стажу цих періодів необхідні уточнюючі довідки. Розшук підприємств, установ, організацій, їх правонаступників, архівів ліквідованих підприємств вимагає певного часу. А якщо людина працювала в інших областях, в країнах, наприклад, СНД, процес одержання документів, актів перевірок може тривати декілька місяців. Загалом, з часу запровадження вказаної послуги, таку допомогу отримало більше 400 громадян.
Попередня правова експертиза змісту та належного оформлення документів для призначення пенсій є ще одним важливим кроком до поліпшення обслуговування громадян.
Оскільки до електронних джерел звертається все більше наших співвітчизників, на сайті головного управління реалізовано проект по набуттю базових пенсійних знань "ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА". Зазначений електронний сервіс став гідним і зручним помічником для майбутніх пенсіонерів, адже дізнатися про важливе можна, не виходячи з дому.
Тож, заздалегідь, за рік до виповнення пенсійного віку, Ви можете звернутись до управління Фонду та отримати фахову консультацію, оформити справу «Майбутнього пенсіонера», одержати, в разі необхідності допомогу, та у запропонований Вам час звернутись із відповідної заявою щоб без зволікань її призначити (заява на призначення пенсії за віком приймається не раніше ніж за 1 місяць до часу настання пенсійного віку).
Послуга надається щодня протягом робочого часу з понеділка по четвер з 8:00 до 15:30, в п’ятницю з 8:00 до 14:30 в залі обслуговування Каховського об’єднаного управління Пенсійного фонду України каб. №5 за адресою вул. Соборності, 36 (телефони для консультацій 4-30-54, 4-20-35).
Номер гарячої телефонної лінії управління Фонду 2-13-86