UKR
Понеділок 15 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


04.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

20.09.2018

Шановні жителі міста!

Детальніше

18.09.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

18.09.2018

25 вересня 2018 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні580
Вчора741
На цьому тижні580
Минулого тижня6462
У цьому місяці13440
Минулого місяця22206
За весь період445117
10.04.15

КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ


Часи козаччини - це героїчні сторінки в історії України, сторінки подвигів і слави, героїв-лицарів, величі і краси козацької звитяги. Героїчне минуле нашого народу завжди захоплювало Тараса Шевченка, бо він був справжнім сином України. Тому оспівує він героїв-козаків у своїх поемах, бо хоче, щоб вони назавжди залишилися в пам’яті народу і стали прикладом для нащадків.

Вдячні нащадки пам’ятають та втілюють в життя слова Великого Кобзаря. При виконавчому комітеті Каховської міської ради вже не перший рік діє координаційна рада з питань розвитку Українського козацтва. На своєму черговому засіданні члени координаційної ради заслухали інформацію про роботу міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва при виконавчому комітеті міської ради у 2013 році та обговорили і затвердили План роботи ради на 2014 рік.

Голова міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва при виконавчому комітеті міської ради, заступник міського голови Віталій Чернявський зазначив, що реалізація в 2013 році заходів міської програми розвитку Українського козацтва була одним з пріоритетних напрямків міської влади, особливо в світі виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича “Діти – майбутнє України”, а тому і в 2014 році необхідно продовжити спільну роботу влади та козацьких громадських організацій по вихованню та залученню дітей і молоді до військово-патріотичної роботи та роботи по відродженню і збереженню історичних традицій Українського козацтва, до занять різноманітними видами спорту.

Серед основних завдань ради на 2014 рік: сприяти проведенню міських заходів направлених на патріотичне виховання молоді, мандрівок “Партизанськими стежками Криму” і, безперечно, сприяти проведенню міських заходів щодо відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Адже ми повинні знати свою історію і пишатися нею, бо без минулого у нас немає майбутнього.