UKR
Неділя 11 Квітня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


05.04.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

02.04.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору субєктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

30.03.2021

Оголошення про передачу майна в оренду
(74800, Херсонська обл., м.Каховка, вул.Соборності, буд.20)

Детальніше

30.03.2021

Оголошення про втрату свідоцтва про право власності на нерухоме майно

Детальніше

23.03.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні566
Вчора1063
На цьому тижні12096
Минулого тижня11512
У цьому місяці18015
Минулого місяця48671
За весь період1220372
18.03.21

Каховський міськвиконком оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:


Каховський міськвиконком оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

1. Начальника відділу комунального майна та землі Каховської міської ради.
Кваліфікаційні вимоги до кандидата:
- вища освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста), вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державної служби не менше трьох років, досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше трьох років.
2. Головного спеціаліста (з питань організації, підготовки і супроводу програм, проектів) відділу забезпечення діяльності старост в старостинських округах та внутрішнього контролю Каховської міської ради.
Кваліфікаційні вимоги до кандидата:
- вища освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста), вільне володіння державною мовою, стаж роботи в державній службі, службі в органах місцевого самоврядування не менше трьох років, або стаж роботи в інших сферах не менше трьох років.
3. Спеціаліста II категорії (з ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників) відділу забезпечення діяльності старост в старостинських округах та внутрішнього контролю Каховської міської ради.
Кваліфікаційні вимоги до кандидата:
- вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державної служби не менше трьох років.
4. Головного спеціаліста юридичного відділу Каховської міської ради.
Кваліфікаційні вимоги до кандидата:
- повна вища освіта відповідного професійного напрямку підготовки за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста за спеціальністю право, правознавство, стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування не менше одного року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років.
5. Державного реєстратора відділу державної реєстрації Каховської міської ради.
Кваліфікаційні вимоги до кандидата:
- повна вища освіта за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста у галузі знань "Право", стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи на іншій посаді, що передбачає виконання функції державного реєстратора, не менше одного року, успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора чи успішне проходження тестування на знання законодавства у сферах державної реєстрації, вільне володіння українською мовою, володіння персональним комп’ютером.
6. Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про конкурс в друкованих засобах масової інформації м. Каховки.
За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатись до відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради за адресою м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. № 411. тел. (050)41-41-888