UKR
Понеділок 15 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


04.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

20.09.2018

Шановні жителі міста!

Детальніше

18.09.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

18.09.2018

25 вересня 2018 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні559
Вчора741
На цьому тижні559
Минулого тижня6462
У цьому місяці13419
Минулого місяця22206
За весь період445096
16.06.16

Каховська ОДПІ інформує 16.06.2016


Єдиний внесок: з липня звітуємо за новою формою

Каховська ОДПІ інформує платників податків, що звітність за травень 2016 року з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування подається у червні 2016 року за діючими формами звітності, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23.04.2015 № 460/26905.
З 1 липня 2016 року звіти щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за звітний період червень 2016 року подаються за новою формою.
Фахівці інспекції нагадують, що з початку звітного року при нарахуванні ЄВ застосовується єдина ставка у розмірі 22% (виняток - нарахування ЄВ на заробітну плату інвалідів, які працюють на підприємствах, при такому нарахуванні ЄВ потрібно застосовувати ставку 8,41%).
Максимальна величина бази для нарахування ЄВ з 01.01.2016 року становить 25 розмірів прожиткового мінімуму працездатних осіб. Також виключено норми, які стосувалися застосування понижуючого коефіцієнту та нарахування ЄВ залежно від класу профризику. Незмінною нормою залишилось правило нарахування ЄВ не нижче мінімального страхового внеску у відповідних випадках.
Встановлено порядок нарахування ЄВ, якщо база його нарахування не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід. У такому разі сума ЄВ розраховується як добуток розміру мінімальної зарплати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки ЄВ (22%).

Вартість путівки, що надається підприємством безкоштовно працівнику, є базою нарахування ЄСВ

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 7 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування для підприємств, установ та організацій, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, є сума нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України «Про оплату праці», та сума винагороди фізичній особі за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.
Визначення видів виплат, що відносяться до основної, додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат, при нарахуванні ЄСВ встановлено Інструкцією зі статистики заробітної плати, затвердженою наказом Державного комітету статистики України від 13.01.2004 року № 5.
Підпунктом 2.3.4 п. 2.3 розділу 2 Інструкції № 5 визначено, що вартість путівок працівникам та членам їхніх сімей на лікування та відпочинок, екскурсії або суми компенсацій, видані замість путівок за рахунок коштів підприємства (крім випадків, указаних у п. 3.2 розд. 3 Інструкції № 5), входять до фонду оплати праці у складі інших заохочувальних та компенсаційних виплат.
Отже, вартість путівки, що надається підприємством працівнику, є базою нарахування ЄСВ.

Спрощенці Каховщини поповнили місцеві бюджети майже на 7 млн. гривень

За 5 місяців цього року платники податків Каховщини, які працюють на спрощеній системі оподаткування сплатили до місцевих бюджетів 6,7 млн. грн. єдиного податку, що майже на 2 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомила голова комісії з реорганізації Каховської ОДПІ  Людмила Яремчук.
Переважну частину надходжень - близько 70 відсотків забезпечили підприємці, решту - юридичні особи.
Податківці нагадують, що з 1 січня 2016 року, відповідно до Закону України від 24 грудня 2015 року №909, зменшено розмір граничного річного обсягу доходу для платників третьої групи до 5 млн. грн. та збільшено відсоткові ставки єдиного податку до 3% (зі сплатою ПДВ) та 5% (без ПДВ).

Більше 4 мільйонів гривень надійшло на допомогу армії від жителів Каховського краю

Протягом січня - травня 2016 року платниками Каховщини на підтримку обороноздатності України сплачено 4,1 млн. грн. військового збору. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума надходжень збільшилась на 1,1 млн. грн.. З них у травні поточного року  надійшло 0,9 млн.гривень.
Нагадаємо, що згідно зі змінами до Податкового кодексу України, справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Одночасно повідомляємо, що військовий збір, нараховується на всі доходи визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи.
Ставка збору залишається незмінною та становить 1,5 % від об’єкта оподаткування.

Оподаткування вживаних автівок змінено

Зміни стосуються порядку оподаткування платників ПДВ, які провадять підприємницьку діяльність з постачання вживаних товарів (комісійну торгівлю), зокрема, представників бізнесу, які продають вживані транспортні засоби, що прийняті за договорами комісії.
Нововведення виключають поняття "однорідні товари" та змінюють терміни "нові транспортні засоби", та "вживані товари".
Так, з 1 червня 2016 року новим транспортним засобом буде вважатися транспортний засіб, що вперше реєструється в Україні відповідно до законодавства, не був зареєстрований в інших державах та при цьому має загальний наземний пробіг до 6000 кілометрів.
Вживаними вважатимуться товари, що були в користуванні не менше року та придатні для подальшого користування у незмінному стані чи після ремонту, а також транспортні засоби, які не підпадають під визначення нового транспортного засобу.
Це передбачено Законом України від 12.04.2016 № 1084-VIII "Про внесення змін до статті 189 Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних товарів".

Електронне адміністрування реалізації пального через "електронний кабінет платника"

На веб-порталі фіскальної служби працює "Електронний кабінет платника", функції якого постійно удосконалюють. Наразі платники акцизного податку з реалізації пального в своєму особистому кабінеті можуть користуватися новим розділом, створеним в рамках функціонування Системи електронного адміністрування реалізації пального (далі - СЕАРП). У цьому розділі можна переглянути проведені операції в системі електронного адміністрування реалізації пального (дані Реєстру операцій обсягів пального із застосуванням необхідних фільтрів, у т.ч. в розрізі типів операцій та кодів товарної підкатегорії згідно з УКТЗЕД), а також перевірити поповнення та стан електронного рахунку (дані Реєстру сум акцизного податку).
Крім цього, звертаємо увагу, що у відкритій частині Електронного кабінету платника в режимі он-лайн функціонує Реєстр платників акцизного податку з реалізації пального, а у особистому кабінеті платникам є можливість формувати та направляти запит для отримання Витягу з такого Реєстру, та у разі необхідності надсилати заяву про реєстрацію платником акцизного податку з реалізації пального з позначкою "Зміни".

 

Голова комісії з реорганізації
Каховської ОДПІ
ГУ ДФС у Херсонській області,
заступник начальника                        Л.С. Яремчук