UKR
Понеділок 15 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


04.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

20.09.2018

Шановні жителі міста!

Детальніше

18.09.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

18.09.2018

25 вересня 2018 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні559
Вчора741
На цьому тижні559
Минулого тижня6462
У цьому місяці13419
Минулого місяця22206
За весь період445096
14.03.16

Каховська ОДПІ інформує 10.03.2016


Граничні норми сплати ЄСВ у 2016 році

Закон України про ЄСВ передбачає максимальну базу нарахування єдиного внеску. Так, з 1 січня 2016 року така межа встановлена у розмірі 34450 грн, з 1 травня – 36250 грн, а з 1 грудня – 38750 гривень. Тобто, якщо нарахована зарплата перевищує відповідну суму, то єдиний внесок сплачується лише із максимальної величини бази нарахування.

Так, якщо зарплата з 1 січня 2016 року перевищує 34450 грн, то роботодавець сплачує ЄСВ, нарахований на виплачену заробітну плату у розмірі 7479 грн (34450×22%).

Законодавством також встановлено мінімальну межу сплати ЄСВ. Тобто, якщо зарплата не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством на місяць, то сума єдиного внеску  розраховується як добуток розміру мінімальної зарплати та ставки ЄСВ.

Відтак, з 1 січня 2016 року мінімальна сума ЄСВ становить 303,16 грн (1378×22%), з 1 травня – 319 грн (1450×22%), а з 1 грудня – 341 грн (1550×22%).

16 березня – останній день подання заяви про перехід на спрощену систему оподаткування

Каховська ОДПІ нагадує, що відповідно до п.298.1.4 ст. 298 Податкового кодексу України, суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм цього Кодексу, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

Перехід на спрощену систему оподаткування суб’єкта господарювання, може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб’єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в пункті 291.4 статті 291 Податкового кодексу.

До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік, при цьому якщо суб’єкт господарювання протягом календарного року, що передує року обрання спрощеної системи оподаткування, самостійно прийняв рішення про припинення фізичної особи - підприємця, то при переході на спрощену систему оподаткування до розрахунку доходу за попередній календарний рік включається вся сума доходу, отриманого такою особою в результаті провадження господарської діяльності за такий попередній календарний рік.

Платник єдиного податку може самостійно перейти на сплату єдиного податку встановленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.

Крім того, платники єдиного податку можуть самостійно відмовитися від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом, шляхом подання заяви до контролюючого органу про відмову від спрощеної системи, не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку наступного кварталу.

Затверджено Порядок ведення Єдиного реєстру акцизних накладних

Цей Порядок затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 114.

Документ визначає механізм внесення відомостей, що містяться в акцизних накладних та розрахунках коригування до акцизних накладних за операціями з реалізації пального, до Єдиного реєстру акцизних накладних, надання даних, які містяться в Реєстрі.

Для реєстрації в Реєстрі акцизні накладні/розрахунки коригування надсилаються до ДФС в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису.

До Реєстру вносяться відомості щодо усіх акцизних накладних та розрахунків коригування, у тому числі акцизних накладних, які не надаються отримувачу пального, та акцизних накладних/розрахунків коригування, складених за операціями з реалізації пального суб’єктам господарювання та фізичним особам, які не є платниками акцизного податку.

На запит платника акцизного податку щодо надання інформації, яка міститься в Реєстрі, безоплатно видається:

- витяг із Реєстру про акцизну накладну/розрахунок коригування;

- повідомлення про реєстрацію акцизної накладної/розрахунку коригування і акцизна накладна/розрахунок коригування в електронній формі.

Про оподаткування продажу транспортних засобів

Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля (мотоцикла, мопеда), не оподатковується.

Але, якщо фізична особа продає або обмінює протягом звітного (податкового) року два та більше об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, сума доходу підлягає оподаткуванню за ставкою 5 відсотків.

Декларація про отримані доходи в 2015 році подається до 1 травня 2016 року до податкової інспекції за місцем прописки (реєстрації в паспорті). 

На допомогу громадянам на офіційному порталі територіальних органів ДФС в Херсонській області області (http://kherson.sfs.gov.ua/) функціонує банер «Декларуємо по-новому», в якому розміщена актуальна інформація щодо осіб, які зобов’язані подавати декларацію, випадки, коли така декларація не подається, порядок подання декларації для отримання податкової знижки тощо.

На потреби армії платники Каховщини сплатили більше одного мільйона гривень

Платники податків Каховщини протягом 2 місяців 2016 року сплатили до державного бюджету 1,4 мільйона гривень військового збору.

За словами в.о. начальника Каховської ОДПІ Віталія Суліменка, фактичні надходження збору у січні 2016 року на 0,2 мільйона гривень перевищують надходження відповідного періоду минулого року.

«Це свідчить про високу відповідальність і сумлінність платників податків Каховського краю, які зобов’язані перераховувати з доходів фізичних осіб 1,5% військового збору на потреби армії, підтримання обороноздатності держави та встановлення миру», - зауважив посадовець.

Нагадаємо, що усі доходи громадян, з яких сплачується ПДФО, підлягають оподаткуванню військовим збором.  Платниками збору також є фізичні особи – підприємці, крім тих, що обрали спрощену систему оподаткування.

 

Заступник начальника

Каховської ОДПІ                    Л.С. Яремчук

 

 

Моргулець 40050