UKR
Понеділок 15 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


04.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

20.09.2018

Шановні жителі міста!

Детальніше

18.09.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

18.09.2018

25 вересня 2018 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні565
Вчора741
На цьому тижні565
Минулого тижня6462
У цьому місяці13425
Минулого місяця22206
За весь період445102
01.06.16

Каховська ОДПІ інформує 01.06.2016


З 01 червня 2016 року Центр обслуговування платників
працює за новим графіком

З 01 червня 2016 року змінено час прийому відвідувачів Центрів обслуговування платників податків.
Відтак, прийом податкової документації, надання індивідуальних консультацій та адміністративних послуг у ЦОПі відбуватиметься у наступному режимі:
- з понеділка по четвер - з 9 год. 00 хв. до 18 год.00 хв.;
- у п’ятницю - з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.;
- у суботу - з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Обідня перерва - з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.
В останній день граничного строку подання звітності, визначеного пунктом 49.18 статті 49 Податкового кодексу України (з урахуванням вимог пункту 49.20 статті 49 Податкового кодексу України) час роботи ЦОП подовжується до 20 год. 00 хв.
З переліком послуг, які надаються у Центрах обслуговування платників можна ознайомитися на суб-сайті територіальних органів ДФС у Херсонській області у розділі «Діяльність» - «Адміністративні послуги».  


Каховська ОДПІ інформує про фінансову відповідальність за порушення граничних термінів реєстрації акцизних накладних та розрахунків коригування до них в Єдиному реєстрі акцизних накладних

Відповідно до п. 111.1 ст. 111 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, застосовується, зокрема, фінансова відповідальність.
Пунктом 111.2 ст. 111 ПКУ встановлено, що фінансова відповідальність за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства встановлюється та застосовується згідно з ПКУ та іншими законами. Фінансова відповідальність застосовується у вигляді штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені.
Згідно з п. 120 прим. 2.1 ст. 120 прим. 2 ПКУ порушення платниками акцизного податку граничних термінів реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування до акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних, встановлених ст. 231 ПКУ тягне за собою накладення штрафу в розмірі:
- 2 % від суми акцизного податку з відповідних обсягів пального, зазначених у таких акцизних накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації до 15 календарних днів;
- 10 % суми акцизного податку з відповідних обсягів пального, зазначених у таких акцизних накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 16 до 30 календарних днів;
- 20 % суми акцизного податку з відповідних обсягів пального, зазначених у таких акцизних накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 31 до 60 календарних днів;
- 30 % суми акцизного податку з відповідних обсягів пального, зазначених у таких акцизних накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 61 до 90 календарних днів;
- 40 % суми акцизного податку з відповідних обсягів пального, зазначених у таких акцизних накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації на 91 і більше календарних днів. Відсутність з вини платника акцизного податку реєстрації акцизної накладної в Єдиному реєстрі акцизних накладних/розрахунку коригування протягом більш як 120 календарних днів після дати, на яку платник податку зобов’язаний скласти акцизну накладну/розрахунок коригування, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 відсотків суми акцизного податку з відповідних обсягів пального, на які платник податку зобов’язаний скласти таку акцизну накладну/розрахунок коригування (п. 120 прим. 2.2 ст. 120 прим. 2 ПКУ).
Пунктом 120 прим. 2.3 ст. 120 прим. 2 ПКУ визначено, що сума акцизного податку для цілей п. 120 прим. 2.1 та п. 120 прим. 2.2 ст. 120 прим. 2 ПКУ визначається за ставкою, що встановлена на дату реалізації пального, та курсом Національного банку України, що діє на перший день кварталу, в якому здійснюється реалізація пального.
Крім того п. 11 підрозд. 5 розд. ХХ ПКУ встановлено, що норми ст. 120 прим. 2 ПКУ не застосовуються при порушенні термінів реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі акцизних накладних, складених у період з 01.03.2016 до 01.04.2016.


Каховщина за «квадратні метри» сплатили більше 175 тис. гривень.

Надходження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, який сплачений юридичними особами Каховщини за об’єкти нежитлової нерухомості до регіональних скарбничок з початку 2016 року склав 175,5 тис. гривень.
До 1 липня 2016 року повідомлення - рішення про суму нарахованого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки отримають всі (крім юридичних осіб), котрі володіють зайвими квадратними метрами житлової площі.
Тобто, цього року громадяни отримають повідомлення - рішення про сплату податку за 2015 рік, в якому буде зазначена сума до сплати за надлишкову житлову площу відповідно до рішень місцевих органів влади з врахуванням ставок, які діяли у минулому році.
Каховська ОДПІ звертає увагу, що сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, котрі володіють квартирою/квартирами, житлова площа яких перевищує 80 кв.м і будинку/будинків площею більше 140 кв.м. У випадку наявності об’єктів нерухомого майна різних типів податок сплачується за площу, що перевищує 220 кв.м.
Слід знати, оскільки власники нерухомого майна мають ще час для того, щоб провести звірку наявних в органах ДФС даних щодо власників майна та площ, Каховська ОДПІ запрошує громадян, котрі володіють нерухомим майном, завітати в Центри обслуговування платників та провести звірку наявних даних в органах ДФС.


На Каховщині встановлено більше 270 випадків використання найманої праці без офіційного оформлення

Одним із пріоритетних напрямків роботи Каховської ОДПІ є виведення доходів громадян Каховщини з «тіні». Привід - міська казна недоотримує кошти, які так необхідні для фінансування соціальних потреб Каховського краю.
З метою відпрацювання порушень при виплаті заробітної плати в обхід бюджетних відрахувань, фахівцями Каховської ОДПІ проводиться контрольно-перевірочна робота, спрямована на виявлення зазначених порушень.
Так, з початку 2016 року встановлено 277 випадків використання найманої праці без офіційного оформлення. Залучено до державної реєстрації фізичних осіб, як СПД - 68. За результатами проведеної роботи донараховано податку на доходи фізичних осіб та фінансових санкцій в сумі - 62 тис. грн. та ЄСВ 79,4 тис.  грн.
-  Питання легалізації доходів українських громадян сьогодні як ніколи актуальне, - говорить Людмила Яремчук, голова комісії з реорганізації Каховської ОДПІ. - Адже Україна прагне в Євросоюз, а порушення законодавства у сфері трудових відносин суттєво гальмує економічний розвиток держави, провокуючи низький рівень життя.


При продажу нерухомості протягом року необхідно подати уточнюючу декларацію

Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до контролюючого органу за місцезнаходженням об’єкта оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально ( пп. 266.7.5 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України).
У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а для нового власника - починаючи з місяця, в якому виникло право власності (пп. 266.8.1 п. 266.8 ст. 266 Кодексу).
Якщо державна реєстрація припинення права власності на об’єкт нерухомого майна відбулась до 20 лютого звітного року, а "Звітну" декларацію вже подано, то до закінчення граничного терміну її подання платником податків - юридичною особою декларація подається за типом "Звітна нова", а після його закінчення - "Уточнююча".
У разі уточнення податкових зобов’язань протягом року (після граничного терміну подання декларації) або за минулі роки у заголовній частині декларації у рядку 03 "Уточнююча" проставляється відмітка "Х".
При цьому у графі "з урахуванням уточнень з" декларації зазначається місяць, з якого здійснюється уточнення відповідних показників.
Крім того, у додатку до декларації "Відомості про наявні об’єкти житлової нерухомості", у колонці 3 слід вказати відомості про документи, що підтверджують виникнення, перехід та припинення права власності на об’єкти житлової нерухомості (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу тощо).


Cкільки потрібно сплатити акцизного податку після переобладнання автомобіля

Особа - власник ввезеного на митну територію України вантажного транспортного засобу, що переобладнується у легковий автомобіль, є платником акцизного податку.
 Платники акцизного податку при зверненні до органів внутрішніх справ України для реєстрації або перереєстрації переобладнаного вантажного транспортного засобу у легковий автомобіль зобов’язані пред’явити квитанції або платіжні доручення про сплату податку з відміткою банку про сплату.
Декларації акцизного податку подаються щомісяця не пізніше 20 числа наступного періоду контролюючому органу за місцем реєстрації, тобто для юридичних осіб - за місцезнаходженням, для фізичних осіб - за місцем проживання.
Розмір податку залежить від коду продукції згідно з УКТ ЗЕД транспортного засобу після переобладнання, робочого об’єму циліндрів двигуна та терміну експлуатації.
Оскільки ставка акцизного податку встановлена у іноземній валюті (євро), розрахунок суми податку здійснюється за офіційний курсом гривні до іноземної валюти, встановленим Національним банком України, що діє на перший день кварталу, в якому виникло податкове зобов’язання, і залишається незмінним протягом кварталу.