UKR
Неділя 04 Червня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні155
Вчора334
На цьому тижні2919
Минулого тижня4494
У цьому місяці1301
Минулого місяця15380
За весь період2194935
12.04.18

Каховчани знову роблять хибні виклики в поліцію і не знають Правил благоустрою міста


     11 квітня адміністративна комісія при виконавчому комітеті Каховської міської ради розглядала адмінпорушення каховчан. Серед них - знову хибні виклики поліції та порушення правил благоустрою міста.

     Перший протокол було складено на каховчанку, яка тривалий час складувала виноградну лозу біля свого будинку, чим порушила Правила благоустрою міста. Каховчанка на засідання не з’явилась, тому члени комісії вирішили перенести розгляд протоколу на наступне засідання.

      Наступний протокол також стосувався складання сміття біля будинку, і теж порушницею виявилась молода особа. Однак вона прибула на засідання та повідомила, що не прибирала сміття, тому що чоловік у відрядженні, а у неї двоє маленьких дітей і вона не встигає. Враховуючи помякшуючі обставини, адмінкомісія вирішила накласти штраф мінімального розміру - 340 гривень.

      Ще один каховчанин вирішив вирити зливну яму за огорожею будинку, чим порушив Розділ VII, пункт 1 правил благоустрою міста. Чоловік пояснив, що вирив яму для того, щоб зробити водогін, так як у будинку відсутня вода, а в нього маленька дитина. Адмінкомісія також наклала штраф в мінімальному розмірі - 340 грн.

      І знову каховчани "забавляються з поліцією". Цього разу каховчанка зробила завідомо не правдивий виклик до поліції, знаходячись у стані алкогольного сп´яніння. Жінка повідомила про те, що її побив брат. При перевірці інформації даний факт свого підтвердження не знайшов. За це правопорушення на неї накладено штраф у розмірі 119 гривень.
     Нагадаємо, в березні каховчанин також "пошуткував" з поліцією. Він зателефонував на лінію 102 і повідомив про те, що вбив людину. Заява громадянина не знайшла свого підтвердження.