UKR
Субота 16 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


08.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
фахівців (консультантів) інклюзивно-ресурсного
центру практичного психолога, вчителя-дефектолога
Каховського міського інклюзивно-ресурсного центру
Каховської міської ради

Детальніше

01.10.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

14.09.2021

Оголошення для керівників підприємств, установ, організацій щодо відзначення 230-ої річниці заснування міста Каховка

Детальніше

14.09.2021

16 вересня 2021 року о 09:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання 17 позачергової сесії Каховської міської ради VIII скликання.

Детальніше

06.09.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні38
Вчора1932
На цьому тижні9392
Минулого тижня14273
У цьому місяці28149
Минулого місяця57521
За весь період1595154
12.04.18

Каховчани знову роблять хибні виклики в поліцію і не знають Правил благоустрою міста


     11 квітня адміністративна комісія при виконавчому комітеті Каховської міської ради розглядала адмінпорушення каховчан. Серед них - знову хибні виклики поліції та порушення правил благоустрою міста.

     Перший протокол було складено на каховчанку, яка тривалий час складувала виноградну лозу біля свого будинку, чим порушила Правила благоустрою міста. Каховчанка на засідання не з’явилась, тому члени комісії вирішили перенести розгляд протоколу на наступне засідання.

      Наступний протокол також стосувався складання сміття біля будинку, і теж порушницею виявилась молода особа. Однак вона прибула на засідання та повідомила, що не прибирала сміття, тому що чоловік у відрядженні, а у неї двоє маленьких дітей і вона не встигає. Враховуючи помякшуючі обставини, адмінкомісія вирішила накласти штраф мінімального розміру - 340 гривень.

      Ще один каховчанин вирішив вирити зливну яму за огорожею будинку, чим порушив Розділ VII, пункт 1 правил благоустрою міста. Чоловік пояснив, що вирив яму для того, щоб зробити водогін, так як у будинку відсутня вода, а в нього маленька дитина. Адмінкомісія також наклала штраф в мінімальному розмірі - 340 грн.

      І знову каховчани "забавляються з поліцією". Цього разу каховчанка зробила завідомо не правдивий виклик до поліції, знаходячись у стані алкогольного сп´яніння. Жінка повідомила про те, що її побив брат. При перевірці інформації даний факт свого підтвердження не знайшов. За це правопорушення на неї накладено штраф у розмірі 119 гривень.
     Нагадаємо, в березні каховчанин також "пошуткував" з поліцією. Він зателефонував на лінію 102 і повідомив про те, що вбив людину. Заява громадянина не знайшла свого підтвердження.