UKR
Субота 16 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


08.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
фахівців (консультантів) інклюзивно-ресурсного
центру практичного психолога, вчителя-дефектолога
Каховського міського інклюзивно-ресурсного центру
Каховської міської ради

Детальніше

01.10.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

14.09.2021

Оголошення для керівників підприємств, установ, організацій щодо відзначення 230-ої річниці заснування міста Каховка

Детальніше

14.09.2021

16 вересня 2021 року о 09:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання 17 позачергової сесії Каховської міської ради VIII скликання.

Детальніше

06.09.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні43
Вчора1932
На цьому тижні9397
Минулого тижня14273
У цьому місяці28154
Минулого місяця57521
За весь період1595159
14.03.18

Каховчан карають за хибні виклики поліції та продаж алкоголю неповнолітнім


14 березня адміністративна комісія при виконавчому комітеті Каховської міської ради розглянула чотири протоколи про адмінпорушення. Серед них - хибний виклик поліції з заявою про вбивство, продаж неповнолітньому каховчанину пляшки пива "Янтар" та порушення благоустрою міста.

Перший протокол стосувався порушення благоустрою. 22 лютого громадянин М. розмістив біля будинку велику купу гілля винограду, чим порушив пункт 1 Розділу 11 правил благоустрою Каховки. На засіданні порушник визнав провину та зазначив, що не виніс сміття через хронічну хворобу, яка заскочила його саме під час обрізання гілок. Враховуючи обставини справи, адмінкомісія вирішила обмежитися лише попередженням.

Наступною адмінкомісія розглянула справу власниці кафетерію в районі автостанції, яка продала пляшку пива "Янтар" неповнолітньому хлопцю. Громадянка П. визнала свою провину та виправдалася тим, що того дня її "поплутав біс". Зважаючи на чисте розкаяння порушниці, адмінкомісія вирішила застосувати мінімальний розмір штрафу по даній статті адмінкодексу - 510 гривень.

Найбільш дивною справою, що розглядала комісія 14 березня, став адмінпротокол про завідомо неправдивий виклик спецслужб. А саме повідомлення громадянина К. на лінію 102 про те, що він вбив людину. Того дня, після повідомлення, поліція виїхала на "місце злочину", але заява громадянина не знайшла свого підтвердження. Як виявилося, каховчанин просто хотів перевірити, наскільки оперативно працює наша поліція. За словами членів адмінкомісії, цей громадянин вже не перший раз робить хибні виклики поліції. Зазвичай це відбувається напідпитку. Враховуючи обтяжуючі обставини, адмінкомісія вирішила застосувати до порушника максимальний штраф за ст. 183 КУпАП - 119 грн.