UKR
П'ятниця 18 Вересня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.09.2020

Інформаційне повідомлення про приватизацію об’єкта малої приватизації

Детальніше

11.09.2020

Інформаційне повідомлення
про приватизацію об’єкта малої приватизації

Детальніше

01.09.2020

Про проведення міського конкурсу дитячої творчості «Моє місто- Каховка!»

Детальніше

28.08.2020

Інформаційне - повідомлення
Про проведення АУКЦІОНУ на право оренди об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста

Детальніше

28.08.2020

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Відомості про об’єкт оцінки:
- земельна ділянка площею 0,0306 га, за адресою: м. Каховка, біля земельної ділянки по вул. Пилипа Орлика, 22.

 

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні242
Вчора1315
На цьому тижні4677
Минулого тижня5373
У цьому місяці13815
Минулого місяця24018
За весь період913601
28.01.20

Інформація про підсумки XVІІІ-х Відкритих міських змагань дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска в 2019 році


З 2002 року Каховське козаче товариство та Каховська паланка УДЮТ “Січ” спільно з відділом у справах молоді та спорту та управлінням освіти проводять змагання дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска.

Кубок перехідний і щорічно вручається кращій дитячій козацькій організації Каховщини в грудні, у день проведення свята козачат до Дня Збройних Сил України. Протягом 2002-2018 років його отримували 7 організацій: 7 - “Мандрівник” (СЗОШ № 2); 3 - “Скіф” (гімназія”), 2 - курінь “Джура” (ЗОШ № 4), по одному - “Софія” (Софіївська ЗОШ І-ІІ ст.), “Таврійські чайки” (Тавричанська ЗОШ), “Гілея” (Чорнянська ЗОШ), курінь Б.Хмельницького (Дмитрівська ЗОШ) та Військово-патріотичний гурток "Сокіл" (ЦДТ).

В 2019 році змагання проходили за Положенням яке було погоджено та затверджене в 10 січня 2019 року. В змаганнях взяло участь – 7 куренів (5 з міста та 2 з району). Місто представляли 5 організацій: “Джура” (ЗОШ № 4), “Скіф” (НВК “Каховська гімназія”), “Мандрівник” (СЗОШ № 2), Козацька люлька” (ЗОШ № 5), Військово-патріотичний гурток “Сокіл” (ЦДТ), а також два куріння з Каховського району - Кам’янський курінь "Серця патріотів" та курінь Гілея” (Чорнянська ЗОШ).

В 2019 році володарем Кубка втретє став курінь “Джура” (ЗОШ № 4), який з рекордним результатом для змагань набрав 256 бал. На один бал відстав курінь "Мандрівник" (СЗОШ № 2) - 255 балів і як результат ІІ місце. ІІІ місце у куріння “Скіф” (НВК “Каховська гімназія”) - 246,5 бал. Відзначаю результативну роботу наставників куренів: Костянтина Нечитовського, Тетяни Зубкової та Олени Дмитренко. На жаль здав свої позиції торішній переможець змагань ВПК "Сокіл".

Кубок “Козака Мамая”, який заснувало Каховське Козаче товариство в 2017 році для куренів Каховського району, було вручено вперше в 2019 році Кам’янському курінню "Серця патріотів".

Протягом року козачата брали участь (змагались) у різноманітних козацьких, військово-патріотичних, національно-патріотичних та науково-дослідницьких заходах: таборових зборах "Острів Робінзона 2019", Січ на Івана Купала 2019 та “Соснова Січ - 2019”, мандрівках та екскурсіях по козацьким місцям України, проводили власні козацькі заходи, брали участь у роботі Малої академії наук України, в заходах до Дня Незалежності України, в козацьких тризнах, у конкурсі “Кращий знавець історії козацтва 2019”, у заходах до Дня Українського козацтва, до Дня захисника України та до Дня Збройних Сил України, у фестивалі козацької пісні “Козацькому роду нема переводу”, у змаганнях (фестивалях (спортивних фестивалях) “Козацькі розваги”, “Гарт”, “Нащадки козацької слави”, “Джура”, тощо.

05 грудня 2019 року було розпочато XІХ сезон Відкритих міських змагань дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска, а 24 січня 2020 року в цьому кабінеті відбудеться семінар щодо проведення XІХ Відкритих міських змагань дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска. В змаганні попередньо бере участь 6-7 куренів.

 

 

Підсумковий протокол

 

XVІІІ-х Відкритих міських змагань дитячих козацьких організацій міста Каховки на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска

 

у 2019 році

 

 

п/п

Назва куренів

Бали

Місце


Джура” (ЗОШ № 4)

256 бал.

І


Мандрівник” (СЗОШ № 2)

255 бал.

ІІ


Скіф” (Гімназія)

246,5 бал.

ІІІ


Козацька люлька” (ЗОШ № 5)

76 бал.

По за конкурсом


Кам’янський курінь "Серця патріотів"

("Лицарі сонця")

65 бал.

Кращий курінь Каховського району


ВПГ “Сокіл” (ЦДТ)

46 бал.

По за конкурсом


"Гілея" (Чорнянська ЗОШ)

40 бал.

По за конкурсом

 

 

Отаман Каховського Козачого товариства               Г.Мінський

 

 

Наказний отаман Каховської паланки

 

УДЮТ “Січ”                                                                        О.Гадючко

 


 

Начальник відділу у справах молоді

 

та спорту Каховської міської ради                               В.Зубков

 


 

Заступник начальника управління освіти

 

Каховської міської ради                                                  О.Паталашка