UKR
Четвер 23 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні694
Вчора1196
На цьому тижні4099
Минулого тижня7610
У цьому місяці24355
Минулого місяця31097
За весь період2499207
08.10.20

Інформація для родин загиблих (померлих) та пропалих безвісті захисників України під час стримування збройної агресії Росії на Донбасі


12 вересня 2020 року у м. Київ в літньому театрі «Мушля» відбувся Перший Установчий Всеукраїнський Собор родин загиблих (померлих) та пропалих безвісті захисників України під час стримування збройної агресії Росії на Донбасі.
Перший Установчий Всеукраїнській Собор родин загиблих (померлих) та пропалих без вісті Ухвалив:
1. Підтримати пропозицію про розробку про розробку про розробку та впровадження єдиного закону, який визначив би державні гарантії та статус учасників АТО/ООС, загиблих (померлих) без вісті в російсько-українській війні, а саме: Закону України «Про Захисника України» та виходячі з цього закону зміну статусу сімей загиблих (померлих) на статус сімей загиблих (померлих) захисників України.
2. Створити робочу групу для формування Координаційної Ради Родини (КРР) з робочої групи по організації Собору та включити до неї присутніх на Соборі: Чирву Яніну Вікторівну м. Покровськ Донецької області, Король Наталію Андріївну м. Кривий Ріг, Сторчеус Олександра Костянтиновича Херсонська область, Кирилову Світлану Степанівну Одеська область, Чхатарашвилі Валентину Олександровну та Попович Надію Леонідівну.
3. Запропонувати включити представників з членів Родин загиблих захисників України, які приймають участь в роботі Першого Установчого Всеукраїнського Собору, а саме: Самойловича Олександра Олексійовича, Олійник Людмилу Анатоліївну, Чирву Яніну Вікторівну в робочу групу, яка вже працює в Офісі Президента України.
4. КРР взяти на контроль сворення Єдиного Реєстру полеглих захисників України; розглянути питання озвученні або подані в письмовому вигляді під час роботи Собору.
5. Дані ухвали є витягом з Протоколу проведення Першого Установчого Всеукраїнського Собору родин загиблих (померлих) та пропалих без вісті захисників України та є керівництвом для роботи КРР на період до проведення Другого Собору (вересень 2021) на якому родини мають отримати звіт про виконану роботу КРР.