UKR
П'ятниця 15 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


08.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
фахівців (консультантів) інклюзивно-ресурсного
центру практичного психолога, вчителя-дефектолога
Каховського міського інклюзивно-ресурсного центру
Каховської міської ради

Детальніше

01.10.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

14.09.2021

Оголошення для керівників підприємств, установ, організацій щодо відзначення 230-ої річниці заснування міста Каховка

Детальніше

14.09.2021

16 вересня 2021 року о 09:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання 17 позачергової сесії Каховської міської ради VIII скликання.

Детальніше

06.09.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні1921
Вчора685
На цьому тижні9343
Минулого тижня14273
У цьому місяці28100
Минулого місяця57521
За весь період1595105
08.10.20

Інформація для родин загиблих (померлих) та пропалих безвісті захисників України під час стримування збройної агресії Росії на Донбасі


12 вересня 2020 року у м. Київ в літньому театрі «Мушля» відбувся Перший Установчий Всеукраїнський Собор родин загиблих (померлих) та пропалих безвісті захисників України під час стримування збройної агресії Росії на Донбасі.
Перший Установчий Всеукраїнській Собор родин загиблих (померлих) та пропалих без вісті Ухвалив:
1. Підтримати пропозицію про розробку про розробку про розробку та впровадження єдиного закону, який визначив би державні гарантії та статус учасників АТО/ООС, загиблих (померлих) без вісті в російсько-українській війні, а саме: Закону України «Про Захисника України» та виходячі з цього закону зміну статусу сімей загиблих (померлих) на статус сімей загиблих (померлих) захисників України.
2. Створити робочу групу для формування Координаційної Ради Родини (КРР) з робочої групи по організації Собору та включити до неї присутніх на Соборі: Чирву Яніну Вікторівну м. Покровськ Донецької області, Король Наталію Андріївну м. Кривий Ріг, Сторчеус Олександра Костянтиновича Херсонська область, Кирилову Світлану Степанівну Одеська область, Чхатарашвилі Валентину Олександровну та Попович Надію Леонідівну.
3. Запропонувати включити представників з членів Родин загиблих захисників України, які приймають участь в роботі Першого Установчого Всеукраїнського Собору, а саме: Самойловича Олександра Олексійовича, Олійник Людмилу Анатоліївну, Чирву Яніну Вікторівну в робочу групу, яка вже працює в Офісі Президента України.
4. КРР взяти на контроль сворення Єдиного Реєстру полеглих захисників України; розглянути питання озвученні або подані в письмовому вигляді під час роботи Собору.
5. Дані ухвали є витягом з Протоколу проведення Першого Установчого Всеукраїнського Собору родин загиблих (померлих) та пропалих без вісті захисників України та є керівництвом для роботи КРР на період до проведення Другого Собору (вересень 2021) на якому родини мають отримати звіт про виконану роботу КРР.