UKR
Понеділок 15 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


04.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

20.09.2018

Шановні жителі міста!

Детальніше

18.09.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

18.09.2018

25 вересня 2018 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні569
Вчора741
На цьому тижні569
Минулого тижня6462
У цьому місяці13429
Минулого місяця22206
За весь період445106
14.09.16

Інформація для працюючих пенсіонерів


У разі працевлаштування (реєстрації підприємницької діяльності) Ви обов’язково повинні повідомити про це органи Пенсійного фонду України. Це ж стосується і зміни місця проживання та інших обставин, що можуть вплинути на розмір та своєчасність виплати Вашої пенсії.
Нагадуємо, що з цими вимогами чинного законодавства кожен з Вас вже ознайомлений при зверненні за призначенням пенсії, особисто підписався у заяві відповідного змісту та одержав "Пам’ятку пенсіонера".
Неповідомлення або невчасне повідомлення про працевлаштування призводить до незаконних виплат пенсійних коштів, які підлягають поверненню органам Пенсійного фонду.
Відповідальне ставлення до свого обов’язку убезпечить Вас від проблем по поверненню зайво отриманих коштів. Адже легше попередити безпідставне одержання пенсійних виплат, ніж відшкодовувати значні суми переплат.
Разом з тим, не слід забувати, що у Ваших інтересах повідомляти органи Пенсійного фонду не тільки про працевлаштування, але і про звільнення з роботи, адже після звільнення пенсія перераховується з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом на дату звільнення з роботи. Пенсіонери набувають право на надбавки та підвищення, які передбачені тільки для непрацюючих осіб.
Зокрема, звертаємо увагу пенсіонерів, які проходили реєстрацію підприємницької діяльності, але з різних причин не займалися нею. До того моменту, поки Вами не буде надано інформацію про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, Ви вважаєтесь працюючим пенсіонером.
Відсутність доходу від підприємницької діяльності не дає підстав відносити пенсіонерів до непрацюючих осіб.
Про дату працевлаштування, звільнення, припинення реєстрації підприємницької діяльності пенсіонери повідомляють органи Пенсійного фонду виключно шляхом подання заяви.
Документи, які підтверджують, що людина не працює
1. трудова книжка;

2. індивідуальні відомості про застраховану особу, що надаються відділом персоніфікованого обліку;

3. відомості про відсутність інформації про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця за наявними в органі, що призначає пенсію, даними.

У разі працевлаштування не нараховуються та не виплачуються:
надбавки на непрацездатних членів сім’ї;
пенсії по інвалідності в розмірі пенсії за віком інвалідам ІІ та ІІІ групи до досягнення пенсійного віку;
пенсії за вислугою років ( у разі роботи на посадах, що дають право на цей вид пенсії);
пенсії по втраті годувальника у період здійснення догляду за дитиною (дітьми) померлого годувальника до восьмирічного віку;
достроково призначені пенсії жінкам, які досягли 55-річного віку;
соціальні пенсії.

Для працюючих пенсіонерів у період з 01.04.2015 по 31.12.2016 встановлено особливий порядок виплати пенсій.
Відповідно до встановленого порядку, працюючий пенсіонер одержує 85 % призначеного розміру пенсії . Після обмеження пенсії, її розмір не може бути меншим за 150 % прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність (1695,00 грн).
А особам, які працюють на посадах та на умовах, передбачених законами України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус суддів", призначені пенсії взагалі не виплачуються.
Пенсії, призначені відповідно до законів України "Про державну службу", "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" ветеранам військової служби, які працюють на посадах та на умовах, передбачених законами України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус суддів", виплачуються в особливий період незалежно від факту роботи.
Працюючим науковцям, яким наукова пенсія призначена до 01.10.2011 і тим, які працюють на інших посадах - на час роботи пенсія виплачується в розмірі 85 % наукової пенсії. Тим, яким наукова пенсія призначена після 01.10.2011 - в розмірі 85 % пенсії, обчисленій на загальних підставах відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".
Особливий порядок виплати не поширюється на інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, на членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців та на учасників АТО.
Пенсіонери, які працюють, не мають права на перерахунок розміру пенсії у зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму.
Працюючим пенсіонерам в першу чергу індексується сума оплати праці. Індексація пенсії проводиться після індексації суми оплати праці на підставі виданої підприємством, установою або організацією, де працює пенсіонер, довідки, в якій зазначається розмір його оплати праці, проіндексована її сума і сума індексації.
У разі працевлаштування пенсіонера на строк, що не перевищує місяця, або за період виконання ним робіт, пов’язаних з організацією або проведенням виборів індексація пенсії проводиться як непрацюючому пенсіонерові, без урахування оплати праці.
Слід зауважити, що члени виборчих комісій, а також особи, які залучаються до роботи у комісіях, не вважаються працюючими пенсіонерами та не позбавляються права на отримання пенсій, доплат, надбавок, підвищень, що призначаються і виплачуються непрацюючим одержувачам пенсій.
Відповідно до ст. 50 Закону суми пенсій, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пенсіонера або подання страхувальником недостовірних даних, можуть бути повернуті пенсіонером добровільно або стягуються на підставі рішень територіальних органів Пенсійного фонду чи в судовому порядку.
Номери гарячих телефонних ліній кожного районного управління Фонду розміщені на сайті головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області: kspfu.gov.ua.
Гаряча лінія головного управління - 35-39-02
Гаряча лінія Каховського об»єднаного управління Пенсійного фонду України - 21386
Контакт центр Пенсійного фонду України - 0800503753 (безкоштовно).