UKR
Понеділок 15 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


04.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

20.09.2018

Шановні жителі міста!

Детальніше

18.09.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

18.09.2018

25 вересня 2018 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні560
Вчора741
На цьому тижні560
Минулого тижня6462
У цьому місяці13420
Минулого місяця22206
За весь період445097
09.04.15

Горе-посадовці намагалися набити грошима свої кишені


Варто наголосити керівникам бюджетних установ, комунальних та державних підприємств: будьте пильними, завжди по-господарські плануйте та витрачайте кошти. Звісно, відповідно до чинних нормативно-законодавчих актів. Шануйте та любіть єдину нашу Україну.

Працівники Каховської об’єднаної державної фінансової інспекції впродовж 2014 року, на виконання урядової постанови від 01.03.2014 №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» здійснили низку контрольних заходів, аби підтвердити кредиторську заборгованість, яка існувала станом на 01.04.2014 року за капітальними видатками, зареєстрованими в казначейських органах.

Зокрема, ретельно перевірено 48 установ і підприємств. Як наслідок, на 16 об’єктах контролю, встановлено завищення кредиторської заборгованості на загальну суму майже 840 тис.грн, з них коштів місцевого бюджету на суму 160 тис.грн та коштів державного бюджету на суму 680 тис.грн.

Таким чином, не всі посадовці підконтрольних об’єктів належним чином проконтролювали достовірність даних, внесених до фінанасовї звітності по відображенню кредиторської заборгованості. Виявлено факти безвідповідальності, безгосподарності та вседозволеності посадових осіб об’єктів контролю, котрі зареєстровали кредиторську заборгованість в органах державного казначейства. Як показало інспектування, у незаконний спосіб: через складання фіктивних документів на отримання компютерної техніки, меблів, за виконані роботи з капітального ремонту адміністративних приміщень.

Треба вкотре нагадати уважним читачам, що відповідно до Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» здійснення державного фінансового контролю забезпечує центральний орган виконавчої влади, уповноважений Президентом України на реалізацію державної політики у сфері державного фінансового контролю, який забезпечується через проведення державного фінансового аудиту, перевірки державних закупівель та інспектування.

В такий важкий час для нашої країни, завдяки неупередженості та відповідальності працівників Каховської об’єднаної державної фінансової інспекції, збережено кошти різних рівнів бюджету на загальну суму майже 840 тис.грн.

За результатами аналізу контрольних заходів доводиться згадати про фінансові порушення у сфері використання державних ресурсів та майна. Враховуючи вимоги чинного законодавства, державний фінансовий контроль на сьогодні орієнтований передусім після завершення фінансових операцій. Разом із тим, як свідчить світовий досвід, саме упередження правопорушень є більш результативним та ефективним.

Ігор Креховецький,

начальник Каховської об’єднаної держфінінспекції