UKR
Неділя 24 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


23.10.2021

Шановні мешканці громади!

Детальніше

19.10.2021

21 жовтня 2021 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться засідання девʼятнадцятої позачергової сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

19.10.2021

28 жовтня 2021 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання

Детальніше

08.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
фахівців (консультантів) інклюзивно-ресурсного
центру практичного психолога, вчителя-дефектолога
Каховського міського інклюзивно-ресурсного центру
Каховської міської ради

Детальніше

01.10.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні339
Вчора2017
На цьому тижні12577
Минулого тижня13029
У цьому місяці44363
Минулого місяця57521
За весь період1611368
18.11.20

Федченко Анастасія, “Моя студентська історія”


Не встигли ми попрощатися зі шкільним та безтурботним життям, як захопив мене новий важливий, а тим паче довгоочікуваний крок у доросле життя під назвою "студенство". З того часу, коли мені повідомили, що я офіційно стала студенткою та буду здобувати вищу освіту в Києві, моїм радощам та щастю не було меж. Я дуже добре розуміла, що життя в столиці України буде цікавим, різноманітним та непередбачуваним. І я не помилилася...
Все почалося з того, що з деякими одногрупниками ми разом заселилися до гуртожитку та почали пізнавати нові місця в великому місті. Дуже цікавим фактом було те, що цей короткий час всі знайшли спільні теми, адже вона не така велика, як я вважала. Перші тижні навчання наша группа показала себе з кращої сторони тому викладачі з легкістю нас запам’ятали. Головною родзинкою нашої спеціальності ми зробили офіційний стиль одягу, що базується на темному (чорному) кольорі одягу. Тому, на посвяту у першокурсники вирішили підтримати сучасний тренд у Тік Тоці, що базується на стилі чорного одягу. Сказати, що це була погана та не креативна ідея? Ні, це не так. Можу з впевненістю запевнити, що ми були не єдині в такому стилі. Нас підтримали старшокурсники нашого факультету, а особливо цікаво було побачити куратора групи. Тому, на згадку вирішили зробити колективне фото і це справді виглядає стильно й сучасно.
Особливістю студентського життя на дистанційному навчанні включає велику кількість цікавих нюансів. Перше місце в данному рейтингу посідає велика кількість завдань. Насправді це зі сторони виглядає так легко, але початкове враження буває оманливе, тому я приділяю більшість часу навчанню. Друге місце варто віддати цікавим історіям з відеозв’язком. Як тільки розпочалося онлайн освіта відразу з’явилися люди, що знаходяться вдома з рідними та постійні розмови за зачиненими дверима студента викликали дикий інтерес дізнатися або подивитися, що відбувається. Тому, ми встигли познайомитися з деякими батьками, побачити домашніх улюбленців кожного, танцювати всією групою під час перерви між парами та я точно впевнена, що це тільки початок і далі буде ще більш цікавого. І третє місце посідає законний відпочинок, тобто здоровий сон, якщо можно так назвати. Адже, як казали: "Молодість не вічна, а швидкоплинне". І останнє, що я хочу сказати, що такі веселі моменти та жарти, які розуємо тільки ми дають сили й мотивацію насолоджуватися і навчатися в такий нелегкий час, що панує зараз у світі.
Отже, студентсво - це незабутній час молодих людей, який поєднує в собі самостійність, відповідальне ставлення до навчання своєї майбутньої спеціальності, веселі прогулянки, нові знайомства, багато нового досвіду та спогадів, що дають тобі змогу зрозуміти важливість плину часу та впливу твоєї компанії друзів.