П'ятниця 21 Лютого 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

анонс подій

ПЛАН ЗАХОДІВ з підготовки та відзначення в місті Дня Героїв небесної сотні

опитування

Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?

ПЛАН ЗАХОДІВ з підготовки та відзначення в місті Дня Героїв небесної сотні

1. Організувати в міській та шкільних бібліотеках експозиції, книжкові виставки, присвячені Дню Героїв Небесної сотні.
Управління освіти, відділ культури
Протягом лютого 2020 року
2. Провести в загальноосвітніх школах просвітницькі патріотичні заходи, присвячені трагічним подіям, що відбулися в Києві 20 лютого 2014 року, та залучити до них каховчан, які були учасниками Революції Гідності 2014 року.
Управління освіти
Протягом лютого 2020 року
3. Провести масові урочисті заходи в День Героїв небесної сотні:
- хода зі смолоскипами (від пам’ятника Ружинському до Площі Трудової Слави) - мітинг вшанування пам’яті загиблих на Майдані незалежності 20.02.2014 р
( на площі Трудової Слави)
Відділ організаційно-кадрової роботи,
інформаційної політики та взаємодії
з громадськістю, відділ культури,
управління культури, відділ молоді та спорту,
громадські організації ( за згодою)
20 лютого 2020 року 18.00
4. Запропонувати релігійним конфесіям провести панахиди та інші релігійні заходи про героїв, що загинули 20 лютого 2014 на Майдані незалежності.
Відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю
до 20 лютого 2020 року
5. Забезпечити під час проведення заходів в День Героїв небесної сотні охорону громадського порядку, дотримання вимог з безпеки дорожнього руху, протипожежний захист.
Каховський ВП ГУНП в Херсонській області (за згодою), Каховський відділ ГУ ДСНС ( за згодою), міське ГФ ФОГП "Щит»(за згодою)
20 лютого 2020 року
6. Забезпечити широке висвітлення в ЗМІ заходів з відзначення Дня героїв Небесної сотні.

Перший заступник міського голови
з питань діяльності виконавчих органів ради Кожем’якін О.В.