Неділя 19 Травня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

22.03.2016

21.06.2017

анонс подій

ПЛАН ЗАХОДІВ із відзначення в місті у 2019 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

опитування

Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?

Дяченко А.А.

16 квітня 2019 року

ПЛАН ЗАХОДІВ
із відзначення в місті у 2019 році Дня пам’яті та примирення і
Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

1. Забезпечити підготовку та проведення в День пам"яті та примирення урочистого заходу «Перша хвилина миру» за участю громадських об’єднань ветеранів, представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, молоді, громадськості міста.
Відділи організаційно-кадрової роботи інформаційної політики та взаємодії з
громадськістю, культури
08 травня 2019 року

2. Забезпечити підготовку та проведення за участю ветеранів війни, представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань ветеранів, учнівської молоді, громадськості урочистого мітингу, присвяченого Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (за окремим планом).
Відділи культури, організаційно-кадрової роботи,інформаційної політики та
взаємодії з громадськістю, управління освіти
09 травня 2019 року

3. Проведення масової акції «Маки Пам"яті» із залученням учнів місцевих шкіл та молоді: виготовлення символів Пам"яті та примирення (квіти маків) та розповсюдження їх серед учасників урочистих заходів 08-09 травня 2019 року.
Управління освіти, відділи культури, молоді та спорту, організаційно- кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Квітень-травень 2019 року

4. Організувати відвідування ветеранів війни, учасників бойових дій у Другій світовій війні за місцем проживання (за потребою в лікарнях) для привітання з Днем Перемоги над нацизмом.
Управління праці та соціального захисту населення Травень 2019 року

5. Забезпечити виплату у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».
Управління праці та соціального захисту населення
Квітень - травень 2019 року
6. Організувати у місті культурно-мистецькі заходи, присвячені подіям Другої світової війни:
- концерт творчих колективів (ЦДТ, КШМ, МПК «Меліоратор», РБК ім.Фрунзе) на площі перед РБК ім.Фрунзе ( 09.05.2019 року, 09.00, 11.00),
- концерт аматорских творчих колективів на площі перед МПК «Меліоратор» (09.05.2019 року, 17.00)
Відділ культури

Каховська РДА (за згодою)
Травень 2019 року
7. Організувати у місті молодіжні та спортивні заходи, присвячені подіям Другої світової війни :
- ІХ квест-гра учнівського парламенту старшокласників "Патріот"
(03.05.2019 року)
-XV Міська молодіжна Спартакіада (04.05.2019 року)
- відкритий міський турнір з шахів ( 11.05.2019 року)
- відкритий міський турнір з шашок-64 (травень 2019 року)
Відділ молоді та спорту
Травень 2016 року

8. Провести у загальноосвітніх навчальних закладах уроки пам’яті, бесіди, тематичні екскурсії до музеїв, зустрічі з ветеранами війни, присвячені відзначенню 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Управління освіти
Травень 2019 року

9. Оформити у бібліотеках навчальних закладів тематичні книжкові виставки, експозиції, присвячені подіям Другої світової війни, зокрема вкладу українського народу в Перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.
Управління освіти
Травень 2019 року

10. Оформити у міській бібліотеці тематичну виставку, експозицію, провести тематичний захід для відвідувачів на тему участі українського народу в здобутті Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Відділ культури
Травень 2019 року
11. Огранізація тематичних заходів та експозиції, присвяченої подіям Другої світової війни в Каховському історичному музеї.
Каховський історичний музей (за згодою)
Травень 2019 року
12. Сприяти участі громадських організацій у заходах, пов’язаних із відзначенням Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Травень 2019 року
13. Звернутися до релігійних організацій із пропозицією провести 08-09 травня 2019 року панахиди за жертвами Другої світової війни та молебни про захисників Вітчизни.
До 05 травня 2019 року
14. Вжити заходів щодо упорядкування меморіалів, пам’ятників, пам’ятних знаків, місць поховань жертв Другої світової війни та прилеглих до них територій.
Відділ міського господарства,
надзвичайних ситуацій, обліку житла Квітень 2019 року

14. Організувати висвітлення в засобах масової інформації з різноманітних актуальних питань життя громадян старшого покоління, про участь Українського народу у Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу над нацизмом, а також про міські заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Травень 2019 року
15. Виготовлення та встановлення білборду, присвяченого Дню пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю
До 08.05.2019 року

16. Забезпечити охорону громадського порядку та безпеки громадян під час проведення масових заходів з нагоди відзначення в місті Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Каховський ВП ГУНП України в Херсонській області (за згодою)
МГ ФОГП «ЩИТ» (за згодою)
08 - 09.05.2019 року
17. Відділам, відповідальним за виконання цього Плану, надати інформацію про проведені заходи до 10 травня 2019 року відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю для узагальнення.

Перший заступник міського
голови з питань діяльності
виконавчих органів ради,
голова організаційного комітету
по підготовці до відзначення
Дня пам’яті та примирення і
Дня перемоги над нацизмом
у Другій світовій війні                                                          Кожем’якін О.В.

Мігас О.Г. 44104