Неділя 31 Травня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

21.06.2017

анонс подій

1

До Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня)

опитування

Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?

08.05.2020

Карантин, заборона у проведенні масових заходів - саме в таких умовах цього року українцям доведеться відзначати День Перемоги.

Нагадуємо, що в місті не плануються масові заходи по відзначенню Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня).

Але сторінка Каховськї міської ради у соцмережі FB допоможе вам згадати, як відзначалися ці знаменні дати в нашому місті.

9 травня о 13.00 ми пропонуємо усім каховчанам долучитися до хвилини мовчання, яка відбудеться на нашій сторінці соцмережі FB. Відзначайте свою участь лайками - давайте покажемо, що підступна хвороба та карантин не завадить нам вшанувати пам’ять загиблих земляків та усіх, хто втратив життя в трагичних подіях Другої світової війни.

Не дивлячись на те, що цього року формат відзначення буде іншим, завжди можна привітати ветеранів, зателефонувавши їм. Згадати своїх близьких і поділитися їх історіями в соціальних мережах. Ми повинні знати і берегти історії своїх героїв, розкажіть про них і ви: про родичів або просто знайомих, ветеранів та бійців Другої світової.

Протягом дня 9 травня в пам’ять про усіх, хто загинув у Другій світовій війні, буде горіти Вічний вогонь, та бажаючі каховчани можуть індивідуально вшанувати пам’ять загиблих (з дотриманням правил карантину - наявність маски, соціальне дистанціонування).