UKR
Понеділок 22 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.10.2018

Обережно, пташиний грип!

Детальніше

16.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

20.09.2018

Шановні жителі міста!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні801
Вчора843
На цьому тижні801
Минулого тижня6070
У цьому місяці19731
Минулого місяця22206
За весь період451408
25.08.15

Добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування – гарантія пенсійного забезпечення!


 

З січня 2004 року в Україні запроваджено принцип пенсійного страхування, тобто по сплаті внесків людині зараховується страховий стаж.

На сьогодні значна кількість населення м.Каховки та Каховського району в працездатному віці не отримує офіційних доходів, тому втрачає право на гідне пенсійне забезпечення, гарантоване державою.

Майже щодня до Пенсійного фонду звертаються люди за призначенням пенсій, яким не вистачає необхідного мінімального страхового стажу, тому фахівцями управління Пенсійного фонду України в м.Каховці та Каховському районі Херсонської області проводиться роз’яснювальна робота щодо залежності майбутньої пенсії та соціальних виплат, від страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачено обов’язкові платежі; змін в пенсійному законодавстві стосовно того, що з 2016 року для призначення (перерахунку) пенсії буде враховуватися дані про заробітну плату (дохід) тільки за даними персоніфікованого обліку.

Діючим законодавством передбачена можливість отримання страхового стажу, необхідного для призначення пенсії, шляхом укладення договорів добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Право на добровільну участь у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні мають особи, які досягли 16-річного віку та не належать до кола платників єдиного внеску.

Для укладення договору про добровільну участь незастрахованій особі необхідно подати до територіального органу Державної фіскальної служби України за місцем проживання:

відповідну заяву за встановленою формою,

копію документа, що посвідчує особу,

копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера

та копію трудової книжки (у разі наявності).

Договір про добровільну участь укладається на термін не менше одного року, поряд з цим - може бути передбачена одноразова сплата особою страхових внесків за попередні періоди, в яких вона не підлягала загальнообов’язковому пенсійному страхуванню, у тому числі за період з 1 січня 2004 року.

Розмір внеску визначається в Договорі, але сума сплачених внесків за кожний місяць не може бути меншою, ніж мінімальний страховий внесок, на сьогодні це 34,3 відсотки від мінімальної заробітної плати, установленої на той період, за який здійснюється розрахунок сум страхових внесків.


РОЗМІР МІНІМАЛЬНОГО СТРАХОВОГО ВНЕСКУ

з 1 січня 2015 року – 417 грн 77 коп.

з 1 грудня 2015 року – 472 грн 65 коп.

 

Ууправління Пенсійного фонду України в м.Каховці та Каховському районі Херсонської області