UKR
П'ятниця 23 Березня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


22.03.2018

Проект інвестиційної програми КВУ "Каховський водоканал"

Детальніше

12.03.2018

Центр надання адміністративних послуг Каховської міської ради повідомляє

Детальніше

06.03.2018

15 березня 2018 року о 14.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

05.03.2018

Інформація про результати проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста

Детальніше

02.03.2018

Шановні власники гаражів, розташованих у дворах багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків у місті Каховці!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні229
Вчора308
На цьому тижні1575
Минулого тижня2482
У цьому місяці6554
Минулого місяця8000
За весь період306393
14.12.16

До Всеукраїнського тижня права


Однією з фундаментальних цінностей будь-якої демократичної країни є забезпечення дотримання прав і свобод людини.
У відповідності до статті 3 Конституції України, права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави; держава відповідає перед людиною за свою діяльність; утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов"язком держави.
Конституція України передбачає можливості здійснення громадянами дій, спрямованих на захист їх прав і свобод.
Відповідно до статті 46 чинної Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них причин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.
Це право гарантується загальнообов"язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними.
Відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов"язкове державне пенсійне страхування" (далі- Закон) гарантується право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 15 років.
Відповідно до статті 30 Закону гарантується пенсія по інвалідності в разі настання інвалідності, що спричинила повну або часткову втрату працездатності внаслідок загального захворювання(в тому числі каліцтва, не пов"язаного з роботою, інвалідністю з дитинства) за наявності страхового стажу від 1 до 15 років в залежності від віку.
Відповідно до статті 36 Закону пенсія по втраті годувальника призначається непрацездатним членам сім"ї померлого годувальника, за наявності в годувальника на день смерті страхового стажу від 1 до 15 років в залежності від віку.
Також статтею 105 Закону передбачено право на оскарження дій(бездіяльності) виконавчих органів Пенсійного фонду та їх посадових осіб у порядку підлеглості до вищого органу або посадової особи, а також у судовому порядку.