UKR
Неділя 19 Листопада 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


17.11.2017

Інформація про результати проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

15.11.2017

22 листопада 2017 року о 14.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

08.11.2017

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

12.10.2017

15 жовтня 2017 року о 13.00 в Каховській школі мистецтв відбудеться звіт міського голови про діяльність виконавчих органів ради з 01.11.2016 по 01.10.2017.

Детальніше

12.10.2017

14 жовтня 2017 року з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва, в місті:

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні70
Вчора179
На цьому тижні1766
Минулого тижня1711
У цьому місяці4628
Минулого місяця6950
За весь період271665
15.04.15

Дізнайся більше про рідний край та підтримай пам’ятки історії своїм голосом


 Каховчани можуть помилуватися пам’ятками рідної Херсонщини та дізнатися про їх історію в рамках проекту «Найкращі пам’ятки України – обрані народом». Проект стартував наприкінці минулого року. В ньому взяли участь 9 пам’яток Херсонщини, а саме: острів Джарилгач; монумент “Легендарна тачанка”; Асканія-Нова; Арабатська стрілка; Олешківські піски; Садиба Трубецького; Фрегат; пам’ятник Потьомкіну у Херсоні; Херсонська фортеця.

Даний проект створено з метою привернути увагу та інтерес до історичних пам’яток, а також до об’єктів архітектури та природного надбання всієї України. Голосування проводиться на обласному рівні. За результатами онлайн-голосування чотири пам’ятки з кожної області, які набрали найбільшу кількість голосів, будуть відібранні для участі в загальноукраїнському голосуванні на другому етапі проекту. Вибір десятки найкращих пам’яток нашої держави відбудеться шляхом загальнонародного голосування.

На сьогоднішній день дуже багато пам’яток потребують уваги та утримання їх в належному вигляді, для збереження цих унікальних об’єктів на нашій планеті. Кожен пам’ятник архітектури та природи несе в собі частинку багатої історії нашої держави. Важливо, щоб ми не лише самі милувалися надбаннями культури та архітектури, але й з гордістю могли показувати їх гостям України. Могутньою державу робить її багата історія. Збережемо історію Таврійського краю для наших нащадків, щоб вони мали можливість пишатися своїм регіоном та країною.

Управління туризму і курортів обласної державної адміністрації запрошує всіх небайдужих мешканців Херсонщини віддати свій голос за представлені об’єкти від нашого регіону, і тим самим допомогти їм потрапити в ТОП-10 найкращих пам’яток України. Проголосувати можна за посиланням: http://10ukraine.com.ua.

На сьогодні лідером голосування за пам’ятки Херсонської області є острів Джарилгач, а монумент “Легендарна Тачанка” нашої рідної Каховки посідає друге місце. То ж, знайомимося з пам’ятками історії України та підтримуємо окрасу нашого рідного краю! Голосуємо!