UKR
П'ятниця 28 Квітня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


24.04.2017

Рішенням конкурсної комісії від 14.04.2017 р. з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельних ділянок, які розташовані за адресою:

Детальніше

20.04.2017

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста - частини 1 поверху будівлі за адресою м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103 з метою надання в оренду.

Детальніше

19.04.2017

21 квітня 2017 року о 16.00 біля будинку по вулиці Панкеєвська ( колишня - Карла Лібкнехта), 114 відбудуться звіти депутатів Каховської міської ради

Детальніше

18.04.2017

УВАГА!

Детальніше

13.04.2017

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні470
Вчора592
На цьому тижні2933
Минулого тижня3735
У цьому місяці14913
Минулого місяця15000
За весь період205274
02.11.16

Депутатські фракції


С П И С О К

депутатів Каховської міської ради УІІ скликання

по фракціям та групам станом на грудень 2015 року

Депутатська фракція

П. І.Б.

Посада

 

Опозиційний блок”

 

 

1

 

Пуляєв Павло Миколайович

Голова фракції

2

 

Макаров Олександр Миколайович

Член фракції

3

 

Молчанова Олена Віталіївна

-”-

4

 

Особа Олександр Богданович

-”-

5

 

Попова Любов Петрівна

-”-

6

 

Потоскуєв Олег Володимирович

-”-

7

 

Забалуєва Наталія Миколаївна

-”-

8

 

Чернявський Віталій Вікторович

-”-

 

Солідарність”

 

 

1

 

Садова Анна Миколаївна

Голова фракції

2

 

Гончарова Ірина Анатоліївна

Член фракції

3

 

Грек Михайло Михайлович

-”-

4

 

Перчиць Анатолій Іванович

-”-

5

 

Салтиков Олександр Миколайович

-”-

6

 

Трофимчук Артем Анатолійович

-”-

7

 

Федченко Володимир Васильович

-”-

8

 

Хомінець Ігор Вікторович

-”-

 

Об*єднання “САМОПОМІЧ”

 

 

1

 

Яременко Сергій Олександрович

Голова фракції

2

 

Бендеберя Людмила Костянтинівна

Член фракції

3

 

Глущенко Олександр Анатолійович

-”-

4

 

Радченко Оксана Василівна

-”-

5

 

Дроздік Лілія Сергіївна

-”-

 

 

 

 

 

Депутатська група

П. І.Б.

Посада

1

Опозиційний блок”

Пуляєв Павло Миколайович

 

2

 

Макаров Олександр Миколайович

 

3

 

Молчанова Олена Віталіївна

 

4

 

Особа Олександр Богданович

 

5

 

Попова Любов Петрівна

 

6

 

Потоскуєв Олег Володимирович

 

7

 

Забалуєва Наталія Миколаївна

 

8

 

Чернявський Віталій Вікторович

 

9

Союз Лівих Сил”

Молчанов Андрій Юрійович

 

10

 

Скрипніченко Маргарита Миколаївна