UKR
Неділя 14 Липня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні287
Вчора787
На цьому тижні6744
Минулого тижня10368
У цьому місяці17112
Минулого місяця30491
За весь період2555847
08.02.22

Алгоритм дій при підозрі на COVID-19


Якщо ви занедужали і у вас з’явились симптоми гострого респіраторного захворювання (підвищення температури тіла, загальна слабкість, кашель, тощо), залишайтесь вдома та зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Не  ходіть на роботу, до навчальних закладів та інших місць громадського перебування.
- Ізолюйтесь від інших мешканців квартири/будинку (залишайтесь за можливості в окремій кімнаті, дотримуйтесь дистанції не менше 1,5 м. з іншими членами сім’ї, особливо якщо вони належать до груп ризику: літній вік, хронічні захворювання легень, серцево-судинні хвороби, цукровий діабет тощо).
 - Носіть маску, коли знаходитесь поряд з іншими людьми, використовуйте індивідуальні предмети домашнього вжитку та ретельно обробляйте їх після використання, щодня здійснюйте оброблення предметів та поверхонь побутовими мийними засобами.
 - Якщо у вас або близької людини, крім цих симптомів, затруднене дихання, біль у грудній клітці, значне підвищення температури тіла (понад 38о), діарея, порушення свідомості - здійсніть виклик екстреної медичної допомоги за номером 103. Диспетчер 103 проведе опитування за визначеним алгоритмом. Надайте йому достовірну інформацію. Диспетчер визначить ваш стан і за показами направить бригаду екстреної медичної допомоги.
 - До приїзду бригади провітріть приміщення і одягніть медичну маску. Медичні працівники оглянуть вас та визначать, чи є потреба у госпіталізації.
 - Якщо покази до госпіталізації відсутні, працівники бригади нададуть рекомендації щодо самоізоляції та попросять вас звернутись до сімейного лікаря, а за його відсутності - на гарячу регіональну телефонну лінію з питань COVID-19. За потребою до вас направлять медичного працівника для забору біоматеріалів для лабораторного обстеження на COVID-19.
 - За наявності показів до госпіталізації, а саме за середнього та важкого перебігу захворювання, вас госпіталізують у визначену лікарню на стаціонарне лікування.
 - Не займайтесь самолікуванням, ваш сімейний лікар має достатньо знань для визначення плану дій у разі виникнення захворювання.
 - Дотримуйтесь рекомендацій медичних працівників, порад щодо протиепідемічних заходів, соціальної дистанції, частіше мийте руки, використовуйте дезінфекційні засоби, уникайте відвідування місць масового скупчення людей, утримуйтесь від контакту з особами, що мають ознаки респіраторного захворювання.

БУДЬТЕ СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИМИ. Пам’ятайте, що COVID-19 швидко поширюється, тому не наражайте інших на небезпеку інфікування.