UKR
Неділя 31 Травня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

14.05.2020

03.12.2019

05.05.2020

22.08.2019

21.06.2017


анонс подій


1

До Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня)

Детальніше

опитування


Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?


Звернення Каховських РЕМ


31.03.2020

Шановна громадо!

Весь світ, в тому числі і Україна, через пандемію коронавірусу, опинилися в складній ситуації. Задля профілактики коронавірусу в країні почав діяти карантин. В таких умовах критично важливим є забезпечення населення послугами необхідними для життя і діяльності кожної людини. Люди за будь-яких умов мають отримувати тепло, воду, газ, електроенергію. Для цього усі виробничі процеси в державі працюють в штатному режимі. Це стосується і ринку електроенергії. Проте, щоб у постачальників була можливість закуповувати необхідну для усіх нас електроенергію, за неї треба розраховуватися.

Енергопостачальна компанія ТОВ «ХОЕК» щоденно зі стовідсотковою попередньою оплатою закуповує електроенергію в обсягах необхідних для стабільного функціювання систем життєзабезпечення та енергобезпеки регіону. Основним джерелом фінансових надходжень компанії є своєчасна та повна оплата абонентами спожитих послуг.

Відсутність оплати та накопичення боргів споживачами ставить під загрозу закупівлю електричної енергії та може мати негативні наслідки у вигляді перерв та порушення сталого енергозабезпечення соціально важливих об’єктів , зокрема медичних закладів, та інших жителів області.

Під час карантину не застосовуватимуться штрафні санкції за несвоєчасну плату за житлово-комунальні послуги, але це не є приводом не платити за спожиту електроенергію. Адже по закінченню карантину накопиченні борги доведеться сплатити в повному об’ємі, без можливості відтермінування розрахунків.

Для збереження безперебійного енергопостачання потрібна своєчасність в оплаті послуг.

Енергетики з розумінням ставляться до кожного споживача та звертаються з проханням бути відповідальними і щомісяця сплачувати за використану електроенергію в повному об’ємі.

Незважаючи на карантин, виробництво, передача та постачання електричної енергії мають бути безперебійними – це гарантія безпеки держави та кожного з нас.

Важлива підтримка та допомога тим, у кого виникнуть з цим проблеми - літнім батькам, сусідам-пенсіонерам чи людям, які не вміють користуватися сучасними дистанційними сервісами.

Сервіс ОНЛАЙН-ОПЛАТИ знаходиться на головній сторінці сайту ТОВ «ХОЕК» https://www.khoek.ks.ua/.