Субота 24 Серпня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

21.06.2017

анонс подій

опитування

Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?

Звернення до керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, жителів міста Каховки

14.11.2018

З різних причин люди втрачають домівки, родини та стають бездомними. З настанням холодів такі люди особливо вразливі, потребують вашої підтримки і допомоги.
Не проходьте повз і не залишайтеся байдужими до чужої біди, надайте можливість таким людям обігрітися, врятуйте їх від загибелі або каліцтва!
Також інформуємо, що в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який знаходиться за адресою: м.Каховка вул. Гоголя, 65 (за приміщенням заводу «Сільгоспагрегат) відкрито пункт обігріву, де бездомні особи можуть отримати гарячий чай та теплі речі.

Голова оперативного штабу
для вжиття термінових заходів
щодо розв’язання проблем бездомних осіб
під час надзвичайних ситуацій