Неділя 26 Січня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

анонс подій

День соборності України 22.01.2020 року

опитування

Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?

Програма пільгового довгострокового державного кредитування для учасників АТО/ООС та Програма “Доступне житло”

04.12.2019

З 03 грудня 2019 року розпочався прийом заяв про намір отримати пільговий кредит на придбання житла від громадян - учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб.

У зв’язку з цим, звертаємо увагу зацікавлених осіб в отриманні пільгового довгострокового державного кредиту на придбання житла, що на офіційних веб-сайтах кожного регіонального управління Держмолодьжитла громадяни мають можливість:

- отримати необхідну інформацію щодо того, чи мають вони право на отримання кредиту;

- визначити орієнтовний розмір кредиту та умови його отримання;

- ознайомитися з переліком документів, які необхідно подати до регіонального управління для отримання кредиту;

- зареєструватись як кандидат для отримання кредиту.

Заяви про намір отримати кредит та анкети можуть бути подані до регіональних управлінь Держмолодьжитла або ж можуть бути надіслані засобами поштового або електронного зв’язку.

Заяви про намір отримати кредит можуть бути подані до будь-якого регіонального управління Держмолодьжитла де ви бажаєте отримати кредит (не залежно від місця реєстрації громадянина).

Заяви про намір отримати кредит можуть бути подані до будь-якого регіонального управління Держмолодьжитла в робочий час з 09.00 год. до 18.00 год.

Моментом подання заяви про намір отримати кредит є час та дата фактичного подання (в електронному або паперовому вигляді) такої заяви. Заяви, які надійшли в не робочий час/день, вважаються поданими у наступний робочий день.

УВАГА!

У зв’язку з обмеженим терміном використання коштів Державного бюджету (до кінця грудня поточного року), просимо бажаючих прийняти участь у вищевказаних програмах, оперативно подавати свої заяви та документи онлайн на сайті http://khn.molod-kredit.gov.ua у розділі “Житлові програми” або, завітавши, безпосередньо до Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла ( місцезнаходження: пр.200-річчя Херсона, буд.38, корп.6, м.Херсон, 73000, тел.(0552) 43-04-45).