Вівторок 21 Травня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

22.03.2016

21.06.2017

анонс подій

ПЛАН ЗАХОДІВ із відзначення в місті у 2019 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

опитування

Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?

Про проведення Національного конкурсу « Благодійна Україна -2018»

18.12.2018

Інформація щодо Конкурсу
У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна-2018».

Мета Конкурсу:
Розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Завдання Конкурсу:
популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;
відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;
інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;
популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.
Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16- тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.
Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна -2018» 15 березня 2019 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2019 року.
Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу « Благодійна Україна» (http://blagoukraine.org/ukr/about.html).

Начальник управління                                     Андрій Скрипніченко