UKR
Четвер 27 Червня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

08.05.2019

22.03.2016

21.06.2017


анонс подій


Міські змагання з волейболу до Дня молоді

Детальніше

1

Конкурс фотовиставки «Дружба» до Дня молоді

Детальніше

опитування


Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?


Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м. Каховка


21.01.2019

Згідно з рішенням виконавчого комітету Каховської міської ради № 16 від 15.01.2019р. оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м. Каховка.
Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Закону України "Про відходи", постанов Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008р. «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та № 1173 від 16.11.2011р. «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».
1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:
Виконавчий комітет Каховської міської ради 74800, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська (Карла Маркса), 103.
2. Підстава для проведення конкурсу:
Стаття 35-1 Закону України "Про відходи".
3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:
Місце: 74800, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська (Карла Маркса), 103, каб. 401.
Дата: 04.04.2019 р.
Час: 14 00год.
Начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла - Кашулін Андрій Геннадійович, тел.: 2-16-22.
4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
4.1. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території м. Каховка.
Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.
4.2. Вартість надання послуги з вивезення побутових відходів.
4.3. Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів.
4.4. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
4.5. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.
5. Обсяг послуг з вивезення побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг згідно з критерієм, що визначається відповідно до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів:
Складає - 87,7 тис.м³ на рік.
6. Конкурс проводиться на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів як окремої комунальної послуги, право на яку виборюється на конкурсних засадах, що передбачає зокрема:
- організацію надання підприємствам, установам, організаціям, мешканцям міста Каховка послуг з вивезення побутових відходів відповідно до стандартів, нормативів передбачених Законами України "Про житлово-комунальні послуги", "Про відходи", Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 "Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів", планування заходів щодо збереження та сталого функціонування об’єктів та забезпечення споживачів послугами з вивезення побутових відходів.
7. Перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам:
- виписка з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;
- балансовий звіт суб’єкта господарювання за останній звітній період;
- довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;
- документ, що містить інформацію про технічний потенціал суб’єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб’єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо);
- документ, що містить відомості про обсяги надання послуг з вивезення побутових відходів за останній рік;
- технічні паспорти на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;
- довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;
- довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;
- довідки про проходження водіями медичного огляду;
- документ, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
- документ, що містить інформацію про кількість відходів, залучених учасником до повторного використання; кількість відходів, які використовуються як вторинна сировина; кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо;
- інші документи, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення побутових відходів (впровадження роздільного збирання, інформація про наявність диспетчерської служби тощо) належного рівня якості.
8. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:
- послуги надають у межах міста Каховка;
- площа міста - 1624 га.;
- 170 багатоповерхових будинків;
- 5229 будинків приватного сектору;
- кількість контейнерних майданчиків - 51;
- кількість контейнерів - 182;
- кількість контейнерів, встановлених на вулицях приватного сектору - 0;
- кількість вулиць міста - 143;
- протяжність міських доріг - 182,6 км, із них 131,9 км з асфальтовим покриттям;
- відстань до полігону побутових відходів 4,8 км.
9. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:
- багатоквартирні житлові будинки:
- 170 - в яких проживає 20821 особи, у тому числі будинки з п’ятьма і більше поверхами - 118 де проживає 17789 осіб, 2 будинки з сміттєпроводами - проживає 3032 осіб;
- 164 багатоквартирні будинки обладнані централізованою каналізацією, 6 будинків з вигрібними ямами; 164 будинки мають централізоване опалення, індивідуальне - 6; 170 будинків оснащені централізованим водопостачанням.
- балансоутримувачі будинків: ОСББ, ЖБК, КП "Каховська керуюча компанія";
- багатоквартирні житлові будинки обладнані 54 контейнерними майданчиками, на яких знаходяться 195 контейнерів, об’єм контейнерів - 0,75 та 0,85 м3.
- приватні житлові будинки:
- загальна кількість будинків - 5229, в яких проживає 13850 осіб;
- контейнерних майданчиків - 0, контейнерів - 0;
- підприємства, установи та організації - 331;
- на території міста зареєстровано 118 юридичних осіб, 39 бюджетних установ та організацій, 174 приватних підприємця;
- в промисловій зоні знаходиться 93 контейнерних майданчика.
- кількість контейнерів на цих майданчиках - 150, об’єм контейнерів - 0.75, 0.8, 1 м3.
10. Характеристика, полігону побутових відходів.
Полігон твердих побутових відходів м. Каховка:
- проектна площа/зайнята площа - 18,34 га/6,59 га.
- відстань до міста 4,8 км, відстань від водних об’єктів 6 км.
11. Вимоги до конкурсних пропозицій:
11.1. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місце знаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.
11.2. Конкурсна пропозиція друкується та підписується учасником або особою уповноваженою на право підпису від імені учасника, повноваження цієї особи зазначаються у письмовому дорученні, що входить до складу конкурсної пропозиції. На всіх сторінках пропозиції мають міститися відбитки печатки учасника та підпис уповноваженої особи. Всі сторінки пропозиції, на яких зроблені будь-які окремі записи або правки, позначаються ініціалами особи, що підписує пропозицію. Відповідальність за помилки друку у документах, надісланих до організатора конкурсу та підписаних відповідним чином, несе учасник.
11.3. Конкурсна пропозиція повинна бути прошита, мати нумерацію сторінок та реєстр наданих документів.
11.4. Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою.