UKR
П'ятниця 15 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

23.08.2021

16.09.2021

03.12.2019

22.08.2019

21.06.2017


анонс подій


Заходи у жовтні 2021

Детальніше

опитування


Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?


ПОВІДОМЛЕННЯ про створення спостережної ради Комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради»


02.08.2021

Додаток 3
рішення 12 сесії VIII скликання від 27.05.2021 №492/12

ПОВІДОМЛЕННЯ
про створення спостережної ради Комунального некомерційного
підприємства «Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради»

Каховська міська рада, відповідно до ст. 24 «Основ законодавства України про охорону здоров’я» та постанови КМУ від 27.12.2017р. №1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», повідомляє про намір створити спостережну раду Комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради» на наступній черговій сесії Каховської міської ради.
Каховська міська рада проводить відбір представників громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють захист прав у сфері охорони здоров’я, професійного самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції у члени спостережної ради Комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради», як наглядового органу закладу охорони здоров’я комунальної форми власності, що надає медичну допомогу вторинного рівня
Персональний склад спостережної ради буде затверджуватись на черговій сесії Каховської міської ради у кількості не більше ніж 15 чоловік, серед них:
- один представник власника закладу охорони здоров’я;
- представники виконавчого органу відповідної місцевої ради - від однієї до чотирьох осіб;
- депутатів місцевих рад (за згодою) - від однієї до двох осіб;
- представників громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції (за згодою), - від однієї до восьми осіб (по одному представнику).
Члени спостережної ради повинні відповідати наступним вимогам:
- відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров’я;
- бажано, але не обов’язково, наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;
- відсутність непогашеної судимості;
- не перебування у попередньому складі спостережної ради цього ж закладу.
Громадські об’єднання, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організації, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції, що зареєстровані та діють на території Каховської територіальної громади не менше 3 років, повинні протягом 10 робочих днів з дати розміщення інформації на офіційному веб-сайті Каховської міської ради надіслати міській раді пропозиції щодо включення своїх представників до складу спостережної ради.
Пропозиції щодо кандидатур до складу спостережної ради Комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради» подавати до виконавчого комітету Каховської міської за адресою: 74800 м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, протягом 10 робочих днів з моменту оприлюднення повідомлення разом з відповідними документами, що підтверджують повноваження представників на їхнє членство у спостережній раді.
Пропозиції приймаються протягом 10 робочих днів з моменту розміщення інформації на офіційному веб-сайті Каховської міської ради.
Заяви претендентів для участі у конкурсі приймаються з 02.08.2021 року.
Кінцевий строк подачі документів 11.08.2021 року до 17:00 годин.
Інформація для довідок за телефоном (05536) 2-01-83
E-mail: org@kakhovka-rada.gov.ua
Відповідальна особа за прийом документів - Кононова Марія Миколаївна
Засідання конкурсної комісії для розгляду заяв претендентів і доданих до них документів щодо відповідності встановленим вимогам відбудеться 13.08.2021 року о 14:00 годин в залі засідань (3 поверх) Каховської міської ради, 74800, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103
Для проведення рейтингового голосування та опрацювання його результатів комісія забезпечує підготовку бланка для голосування в електронній формі (далі - електронний бюлетень) та розміщає його на офіційному веб-сайті Каховської міської ради E-mail: org@kakhovka-rada.gov.ua
Рейтингове голосування за кандидатів, у члени спостережної ради здійснюється шляхом заповнення електронних бюлетенів. В електронному бюлетені зазначаються в алфавітному порядку прізвища усіх кандидатів від громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування. Електронний бюлетень для голосування заповнюється шляхом обов’язкового виставлення кандидатам від громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування, рейтингових балів від 1 до 5. Кожен з рейтингових балів виставляється лише один раз незалежно від кількості включених до електронного бюлетеня кандидатів.
Електронний бюлетень, заповнений з порушенням зазначених вимог, є недійсним.