Середа 21 Листопада 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

21.06.2017

анонс подій

опитування

Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

04.10.2018

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням оновленої містобудівної документації ( прийнятим рішенням сесії Каховської міської ради № 1271/60 від 27.09.2018 р.,, Про внесення змін до генерального плану м. Каховка"), відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», виконавчий комітет Каховської міської ради повідомляє :
До 05 листопада 2018 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
1) Внесення змін до Генерального плану м. Каховки, затвердженого рішенням міської ради від 09.12.1998 р. № 55/7.
- замовником та розпорядником робіт щодо внесення змін до генерального плану м. Каховка - визначити виконавчий комітет Каховської міської ради;
- фінансування робіт щодо внесення змін до генерального плану м.Каховка здійснити за рахунок виконавчого комітету Каховської міської ради.
Необхідність  розроблення даної містобудівної документації викликана змінами у соціально-політичній та економічній сферах, що відбулися в державі, удосконаленням нормативно-законодавчої бази та у зв’язку з тим, що генеральний план міста не відповідає вимогам сучасного розвитку міста та нормам чинного законодавства.
Основні цілі та завдання внесення змін до Генерального плану міста Каховки - визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.
Пропозиції просимо подавати до 05 листопада 2018 року до відділу містобудування та архітектури Каховської міської ради за адресою: м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, кабінет № 214, тел. 4-03-79, Е-mail: arhitekt@kakhovka-rada.qov.ua.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій -Кантова Т.В.
Довідка: Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання  містобудівної  діяльності» пропозиції від громадян подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб - із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади та особистого підпису керівника.
Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції щодо врахування громадських інтересів мають право подавати:
1) повнолітні  дієздатні фізичні особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;
2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.
Пропозиції, подані після  завершення строку подання, не розглядатимуться.
Запрошуємо до участі у громадських слуханнях керівників підприємств, установ, об’єднань, фізичних та юридичних осіб, представників громадських організацій міста Каховки!
Дана інформація опублікована на офіційному сайті Каховської міської ради : 05. 10. 2018 р.

Начальник відділу містобудування та архітектури,
головний архітектор міста                                                        С.Р. Джепарова