П'ятниця 20 Вересня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

ПЛАН заходів
святкування 228-ї річниці з дня заснування міста Каховка

опитування

Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?

Оголошення щодо встановлення власника рекламного засобу

22.08.2019

Спеціалістами виконавчого комітету Каховської міської ради проводиться постійний моніторинг встановлених рекламних засобів на території міста Каховки.
Після проведення останньої перевірки та за результатами аудиту рекламних засобів встановлено, що V-образна рекламна конструкція, яка розташована по вулиці Панкеєвській на зеленому газоні, навпроти житлового будинку №112 (сторона храму) має власника північної частини ФОП Кузнецова Є.Б. (дозвіл №101 від 17.07.2014р). Власника південної частини рекламного щита не встановлено.
Виконавчий комітет Каховської міської ради звертається до власника південної частини рекламної конструкції по вулиці Панкеєвській на зеленому газоні, навпроти житлового будинку №112 з проханням надати до виконавчого комітету Кахвської міської ради (каб. №214) дозвільні документи на вищеназваний рекламний засіб.