UKR
Неділя 24 Червня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

22.03.2016

21.06.2017

09.11.2015

23.02.2018


анонс подійопитування


Вул. Леніна (центральна частина міста) пропонується перейменувати на :


Конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів в м. Каховка


22.12.2017

 

КАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

19.12.2017

м. Каховка

315

 

Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів в м. Каховка

 

Відповідно до Закону України “Про відходи”, Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, Закону України “Про охорону навколишнього середовища”, Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, постанов Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008 р. “Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів” та № 1173 від 16.11.2011 р. “Питання надання послуг з вивезення побутових відходів”, Правил благоустрою та утримання території м. Каховка, керуючись рішенням Каховської міської ради № 1093/59 від 26.06.2014 р. “Про делегування виконавчому комітету Каховської міської ради повноважень щодо проведення конкурсу на надання послуг вивезення побутових відходів”, ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Провести конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів в м. Каховка відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 “Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів” та Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173 “Питання надання послуг з вивезення побутових відходів”.

2. Затвердити посадовий склад конкурсної комісії на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів в м. Каховка (додається). Персональний склад комісії затверджує її голова.

3. Затвердити Конкурсну документацію на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів в м. Каховка (додається).

4. Виконавчому комітету оприлюднити це рішення та оголошення про проведення конкурсу в місцевих засобах масової інформації.

5. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

Міський голова                 А.А. Дяченко

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконавчого комітету

від ______________ № ______

 

Склад конкурсної комісії

на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів в м. Каховка

 

- голова конкурсної комісії

- перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

- заступник голови конкурсної комісії

- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

- секретар конкурсної комісії

- головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла.

 

Члени комісії:

 

- голова Громадської ради міста (за згодою);

- начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла;

- начальник відділу економіки, комунального майна та землі;

- начальник юридичного відділу;

- начальник фінансового управління;

- начальник управління Держпродспоживслужби в Каховському районні (за згодою);

- голова постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, охорони навколишнього середовища (за згодою);

- голова постійної комісії з питань регламенту, етики, засобів масової інформації, зв’язку з громадськими організаціями, забезпечення законності, правопорядку та антикорупційної діяльності (за згодою).

Також до складу комісії включаються власники (їх об’єднання), наймачі, користувачі, у тому числі орендарі розміщених у межах певної території населеного пункту житлових приміщень, земельних ділянок, які не пізніше ніж за три дні до закінчення строку подання конкурсних пропозицій дали свою згоду бути членами конкурсної комісії.

 

 

 

Перший заступник міського

голови з питань діяльності

виконавчих органів ради                          О.В. Кожем’якін

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконавчого комітету

від ______________ № ______

 

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів в м. Каховка

 

1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Каховської міської ради 74800, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська (Карла Маркса), 103.

2. Підстава для проведення конкурсу:

Стаття 35-1 Закону України “Про відходи”.

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

Місце: 74800, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська (Карла Маркса), 103, каб. 401.

Дата: 24.01.2018 р.

Час: 14 00год.

Начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла — Кашулін Андрій Геннадійович, тел.: 2-16-22.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

4.1. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території м. Каховка.

Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

4.2. Вартість надання послуги з вивезення побутових відходів.

4.3. Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів.

4.4. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

4.5. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

5. Обсяг послуг з вивезення побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг згідно з критерієм, що визначається відповідно до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів:

Складає - 87,7 тис.м³ на рік.

6. Конкурс проводиться на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів як окремої комунальної послуги, право на яку виборюється на конкурсних засадах, що передбачає зокрема:

- організацію надання підприємствам, установам, організаціям, мешканцям міста Каховка послуг з вивезення побутових відходів відповідно до стандартів, нормативів передбачених Законами України “Про житлово-комунальні послуги”, “Про відходи”, Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 “Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів”, планування заходів щодо збереження та сталого функціонування об’єктів та забезпечення споживачів послугами з вивезення побутових відходів.

7. Перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам:

- виписка з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;

- балансовий звіт суб’єкта господарювання за останній звітній період;

- довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;

- документ, що містить інформацію про технічний потенціал суб’єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб’єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо);

- документ, що містить відомості про обсяги надання послуг з вивезення побутових відходів за останній рік;

- технічні паспорти на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

- довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;

- довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;

- довідки про проходження водіями медичного огляду;

- документ, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

- документ, що містить інформацію про кількість відходів, залучених учасником до повторного використання; кількість відходів, які використовуються як вторинна сировина; кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо;

- інші документи, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення побутових відходів (впровадження роздільного збирання, інформація про наявність диспетчерської служби тощо) належного рівня якості.

8. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

- послуги надають у межах міста Каховка;

- площа міста - 1624 га.;

- 170 багатоповерхових будинків;

- 5229 будинків приватного сектору;

- кількість контейнерних майданчиків — 51;

- кількість контейнерів — 182;

- кількість контейнерів, встановлених на вулицях приватного сектору — 0;

- кількість вулиць міста — 143;

- протяжність міських доріг — 182,6 км, із них 131,9 км з асфальтовим покриттям;

- відстань до полігону побутових відходів 4,8 км.

9. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

- багатоквартирні житлові будинки:

- 170 - в яких проживає 20821 особи, у тому числі будинки з п’ятьма і більше поверхами — 118 де проживає 17789 осіб, 2 будинки з сміттєпроводами - проживає 3032 осіб;

- 164 багатоквартирні будинки обладнані централізованою каналізацією, 6 будинків з вигрібними ямами; 164 будинки мають централізоване опалення, індивідуальне — 6; 170 будинків оснащені централізованим водопостачанням.

- балансоутримувачі будинків: ОСББ, ЖБК, КП “Каховська керуюча компанія”;

- багатоквартирні житлові будинки обладнані 54 контейнерними майданчиками, на яких знаходяться 195 контейнерів, об’єм контейнерів - 0,75 та 0,85 м3.

- приватні житлові будинки:

- загальна кількість будинків - 5229, в яких проживає 13850 осіб;

- контейнерних майданчиків - 0, контейнерів — 0;

- підприємства, установи та організації — 331;

- на території міста зареєстровано 118 юридичних осіб, 39 бюджетних установ та організацій, 174 приватних підприємця;

- в промисловій зоні знаходиться 93 контейнерних майданчика.

- кількість контейнерів на цих майданчиках - 150, об’єм контейнерів - 0.75, 0.8, 1 м3.

10. Характеристика, полігону побутових відходів.

Полігон твердих побутових відходів м. Каховка:

- проектна площа/зайнята площа - 18,34 га/6,59 га.

- відстань до міста 4,8 км, відстань від водних об’єктів 6 км.

11. Вимоги до конкурсних пропозицій:

11.1. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місце знаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

11.2. Конкурсна пропозиція друкується та підписується учасником або особою уповноваженою на право підпису від імені учасника, повноваження цієї особи зазначаються у письмовому дорученні, що входить до складу конкурсної пропозиції. На всіх сторінках пропозиції мають міститися відбитки печатки учасника та підпис уповноваженої особи. Всі сторінки пропозиції, на яких зроблені будь-які окремі записи або правки, позначаються ініціалами особи, що підписує пропозицію. Відповідальність за помилки друку у документах, надісланих до організатора конкурсу та підписаних відповідним чином, несе учасник.

11.3. Конкурсна пропозиція повинна бути прошита, мати нумерацію сторінок та реєстр наданих документів.

11.4. Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою.

12. Критерії оцінки конкурсних пропозицій:

Критерії відповідності конкурсних пропозицій кваліфікаційним вимогам

Кваліфікаційні вимоги

Критерії відповідності

1. Наявність в учасника достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів (власних чи орендованих) для збирання та перевезення побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах та організаціях, розміщених у межах певної території; наявність у учасника полігону твердих побутових відходів

перевага надається учасникові, який має спеціально обладнані транспортні засоби різних типів для збирання та перевезення побутових відходів

для підтвердження факту наявності достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів учасник подає відповідні розрахунки з урахуванням інформації про обсяги надання послуг з вивезення побутових відходів, наведеної у конкурсній документації. Під час проведення розрахунків спеціально обладнані транспортні засоби, рівень зношеності яких перевищує 75 відсотків, не враховуються

перевага надається учасникові, який має спеціально обладнані транспортні засоби, строк експлуатації та рівень зношеності яких менший

перевага надається учасникові, у якого в наявності є полігон твердих побутових відходів

2. Можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів

наявність власного або орендованого контрольно-технічного пункту

3. Підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів

наявність власного або орендованого обладнання для миття контейнерів та спеціально обладнаних транспортних засобів

4. Можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті

наявність власного медичного пункту або отримання таких послуг на договірній основі

5. Можливість забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для перевезення побутових відходів на підставі та у порядку, встановленому законодавством

зберігання спеціально обладнаних транспортних засобів забезпечують штатні працівники або інше підприємство за договором на власній або орендованій території виконавця послуг

6. Наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів під час збирання та перевезення побутових відходів

перевага надається учасникові, що використовує супутникову систему навігації

7. Вартість надання послуг з вивезення побутових відходів

вартість надання послуг з вивезення побутових відходів порівнюється окремо

перевага надається учасникові, що пропонує найменшу вартість надання послуг

8. Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил

перевага надається учасникові, що має досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил понад три роки

9. Наявність у працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців)

перевага надається учасникові, який не має порушень правил безпеки дорожнього руху водіями спеціально обладнаних транспортних засобів під час надання послуг з вивезення побутових відходів

10. Способи поводження з твердими побутовими відходами, яким надається перевага, у порядку спадання: повторне використання; використання як вторинної сировини; отримання електричної чи теплової енергії; захоронення побутових відходів

перевага надається учасникові, що здійснює поводження з твердими побутовими відходами способом, який зазначено у графі “Кваліфікаційні вимоги” цього пункту у порядку зростання, і з більшою кількістю побутових відходів

 

13. Проведення організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз’яснень щодо змісту конкурсної документації та внесення змін до неї:

- Учасник конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз’ясненням щодо змісту конкурсної документації до організатора конкурсу.

- Організатор конкурсу протягом трьох робочих днів з моменту отримання звернення про роз’яснення до закінчення строку подання конкурсних пропозицій надає письмове роз’яснення.

- У разі надходження двох і більше звернень про надання роз’яснення щодо змісту конкурсної документації організатор конкурсу проводить збори його учасників з метою надання відповідних роз’яснень. Про місце, час та дату проведення зборів організатор конкурсу повідомляє учасників протягом трьох робочих днів.

- Організатором конкурсу ведеться протокол зазначених зборів, який надсилається або надається усім учасникам зборів в день їх проведення.

- Організатор конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій внести зміни до конкурсної документації, про що протягом трьох робочих днів у письмовому вигляді повідомляє усіх учасників конкурсу, яким надіслано конкурсну документацію.

- У разі несвоєчасного внесення змін до конкурсної документації або надання роз’яснень щодо її змісту організатор конкурсу продовжує строк подання конкурсних пропозицій не менш як на сім календарних днів, про що повідомляються учасники.

14. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

- Спосіб подання конкурсних пропозицій: особисто або поштою.