П'ятниця 15 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

23.08.2021

16.09.2021

22.08.2019

21.06.2017

анонс подій

Заходи у жовтні 2021

опитування

Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?

Конкурс на найкращий проект скульптурної композиції на Набережній

19.06.2021

Каховська міська рада оголошує конкурс на найкращий проект скульптурної композиції на Набережній (на місці колишнього розташування пам’ятника Фрунзе).

Якщо у вас є ідея, яка скульптурна композиція має прикрасити нашу набережну, запрошуємо Вас долучитися до конкурсу.
Мета Конкурсу - знайти форму художнього та архітектурно-просторового відображення скульптурної композиції, яка найбільш органічно буде вписуватися в архітектурно-ландшафтний ансамбль вул. Набережної.
Учасниками Конкурсу можуть бути всі бажаючи: фахівці або авторські колективи професійних архітекторів та скульпторів, а також студенти архітектурних і художніх навчальних закладів, аматори, які подали конкурсному журі документи, що відповідають умовам та вимогам Конкурсу.
Кожен учасник Конкурсу може подати тільки одну проектну пропозицію з конкурсними матеріалами.

Щоб взяти участь в конкурсі, необхідно подати наступний пакет документів:
- ситуаційна схема (М 1:100);
- ескізи фасадів ТС у кольорі (М 1: 25);
- перспективи (масштаб довільний, за бажанням автора);
- макет та електронна версія (за бажанням автора);
- пояснювальна записка з визначенням орієнтовної вартості скульптурної композиції, описом прийнятих рішень, техніко-економічними показниками та матеріалів.
Максимально висота скульптурної композиції складає - 7 метрів (з урахуванням постаменту).

Учасник подає повний комплект конкурсної проектної пропозиції шляхом надсилання комплекту поштою (74800, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, або на електронну адресу (arhitekt@kakhovka-rada.gov.ua) з поміткою "Конкурс".

Конкурс триває до 18 липня.

Більш детально з Положенням про проведення конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті Каховської територіальної громади: http://surl.li/xbyg