Середа 23 Вересня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

22.08.2019

21.06.2017

анонс подій

«Вікі любить пам’ятки» - завантажте фотографії, допоможіть Вікіпедії та змагайтеся за призи!

опитування

Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?

Інформаційне повідомлення про приватизацію об’єкта малої приватизації

11.09.2020

1. Інформація про об’єкт приватизації:
Комплекс, виробничі будівлі, загальною площею 465,0 кв.м., що розташовані за адресою: Херсонська область, м. Каховка, Семенівське шосе, будинок 1/1.
Реєстрація права комунальної власності здійснена 30.04.2020 року, реєстраційний номер 2076419465104.
Продаж об’єкту здійснюється без земельних ділянок.
Відомості про об’єкт: комплекс, виробничі будівлі, загальною площею 465,0 складається з окремо стоячими одноповерховими нежитловими будинками складу, сараю, контори, майстерні, навісу, замощення, використовуваного по прямому функціональному призначенню;
Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.
Дата і час проведення: 06 жовтня 2020 року. Час проведення аукціону встановлюється електронною торговою системою відповідно до вимог Порядку.
Кінцевий строк подання заяв на участь в аукціоні з умовами, заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв/закритих цінових пропозицій. Кінцевий строк подання заяв на участь в електронному аукціоні з умовами встановлюється електронною торговою системою автоматично в проміжок часу з 19:30 год. до 20:30 год. дня, що передує дню проведення електронного аукціону.
Час і місце проведення огляду об’єкта: з 8.00 до 16.00 в робочі дні за місцем розташування об’єкта за адресою: 74800 Херсонська область, м. Каховка, Семенівське шосе, будинок 1/1.
Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з яким адміністратор укладає відповідний договір:

Начальник відділу економіки,
комунального майна та землі                        А.А. Камєнєва