Неділя 24 Вересня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Інформація про проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

03.08.2017

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста - частини 1 поверху будівлі за адресою м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103 з метою надання в оренду.
Інформація про об’єкт оцінки: частина 1 поверху (вестибюлю) будівлі загальною площею 6,0 кв. м.
Пропозиції приймаються протягом 10 (десяти) робочих днів з дати публікації даної інформації в газеті. На розгляд комісії подаються: заява на участь в конкурсі, копії установчих документів, копія кваліфікаційного документа оцінювача, копія сертифіката оцінювача, інформація про претендента (досвід роботи та інше). Конкурсна пропозиція претендента подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт. Вартість робіт сплачується переможцем проведеного конкурсу на право оренди зазначеного приміщення.
Конкурсну документацію необхідно подавати не пізніше, ніж за чотири робочих дня до оголошеної дати проведення конкурсу включно.
Конкурс буде проведено 18 серпня 2017 року о 10.00 у приміщенні міської ради за адресою м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 304.
Тел. для довідок 4-14-71.