Вівторок 15 Жовтня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

анонс подій

Святкові заходи до Дня захисника України та Дня українського козацтва

опитування

Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?

Інформація про проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

19.09.2019

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста:
- нежитлова будівля за адресою: м. Каховка, вул. Набережна, 9/36 з метою приватизації.
Інформація про об’єкт оцінки - нежитлове приміщення, вбудоване в багатоквартирний житловий будинок на першому поверсі з видом на Каховське водосховище, загальною площею 83,9 кв.м.
Мета проведення незалежної оцінки: приватизація об’єкта комунальної власності територіальної громади м.Каховка.
Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
Дата на яку проводиться оцінка майна 01.10.2019 року.
Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі 10 жовтня 2019 року(включно).
Претенденти для участі у конкурсі подають конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, а саме:
- заява на участь у конкурсі;
- копія установчого документа претендента;
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;
- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна;
- інформація про претендента( документ , який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи, оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);
- інформацію про подібні до об’єкта оцінки об’єкта .
Конкурсна пропозиція претендента подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, а також терміну виконання робіт.
Конкурс буде проведено 18 жовтня 2019 року о 10.00 у приміщенні міської ради за адресою м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 304.
Тел. для довідок 4-13-01.

Начальник відділу економіки,
комунального майна та землі А.В.Перемежко