Четвер 18 Липня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

21.06.2017

анонс подій

опитування

Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

04.07.2019

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста:
- нежитлова будівля за адресою: м. Каховка, вул. Соборності, 18в з метою приватизації.
Інформація про об’єкт оцінки - нежитлова будівля - гаражі, загальною площею забудови 130,7 кв.м. Будівля розташована на земельній ділянці площею 0,0167 га - кадастровий номер 6510400000:01:001:1679.
Мета проведення незалежної оцінки: приватизація об’єкта комунальної власності територіальної громади м.Каховка.
Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
Нормативно грошова оцінка земельної ділянки: 84327,02 грн.

- нежитлова будівля за адресою: м. Каховка, вул. Соборності, 18г, з метою приватизації.
Інформація про об’єкт оцінки - нежитлова будівля - гараж, загальною площею забудови 38,0 кв.м. Будівля розташована на земельній ділянці площею 0,0047 га - кадастровий номер 6510400000:01:001:1680.
Нормативно грошова оцінка земельної ділянки: 23732,75 грн.
Дата на яку проводиться оцінка майна 01.07.2019 року.
Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі 22 липня 2019 року(включно).
Претенденти для участі у конкурсі подають конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, а саме:
- заява на участь у конкурсі;
- копія установчого документа претендента;
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;
- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна;
- інформація про претендента( документ , який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи, оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);
- інформацію про подібні до об’єкта оцінки об’єкта .
Конкурсна пропозиція претендента подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, а також терміну виконання робіт.
Конкурс буде проведено 26 липня 2019 року о 10.00 у приміщенні міської ради за адресою м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 314.

Тел. для довідок 4-13-01.

Начальник відділу економіки,
комунального майна та землі                                   Перемежко А.В.