Понеділок 19 Лютого 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

Інформація про проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

01.02.2018

Оголошується конкурс з відбору субєктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста — нежитлова будівля за адресою м. Каховка, просп. Європейський, 11 “а” з метою приватизації.

Інформація про об’єкт оцінки — нежитлова будівля загальною площею 28,6 кв. м. Будівля розташована на земельній ділянці площею 0,0073 га — кадастровий номер 6510400000:01:001:1637.

Пропозиції приймаються протягом 11 (одинадцяти) календарних днів з дати опублікування даної інформації в газеті. На розгляд комісії подаються: заява на участь в конкурсі, копії установчих документів, копія кваліфікаційного документа оцінювача, копія сертифіката оцінювача, інформація про претендента (досвід роботи та інше). Конкурсна пропозиція претендента подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

Конкурсну документацію необхідно подавати не пізніше, ніж за чотири робочих дня до оголошеної дати проведення конкурсу включно.

Конкурс буде проведено 16 лютого 2018 року о 10.00 у приміщенні міської ради за адресою м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 304.

Тел. для довідок 4-13-01.