Понеділок 19 Лютого 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

Інформація про проведення конкурсу на право оренди комунального майна міста

01.02.2018

Оголошується конкурс на право оренди комунального майна територіальної громади міста.

Інформація про об’єкт оренди — частина нежитлового приміщення (вестибюлю), площею 6,00 кв.м., яке розташоване на першому поверсі чотириповерхової будівлі (приміщення Каховської міської ради) за адресою: Херсонська область, м. Каховка, вулиця Велика Куликовська, 103 для розміщення кафетерію, що не здійснює продаж товарів підакцизної групи.

Умови конкурсу:

• орендна плата за базовий місяць (жовтень 2017 року) 275,76 грн. (двісті сімдесят пять гривень 76коп.) без ПДВ;

• використання обєкта оренди за цільовим призначенням (розміщення кафетерію, що не здійснює продаж товарів підакцизної групи);

• дотримання вимог експлуатації об’єкта;

• компенсація переможцем конкурсу витрат орендодавця на здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди.

Пропозиції приймаються протягом 18 (вісімнадцяти) календарних днів з дати опублікування даної інформації в газеті. На розгляд комісії подаються: заява на участь в конкурсі; копії установчих документів та документи, що посвідчують повноваження представника, для юридичних осіб або копію документів, що посвідчує особу та свідоцтво про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності для фізичної особи; зобов’язання щодо виконання умов конкурсу та пропозиції розміру орендної плати, який не повинен бути меншим ніж розмір орендної плати умов конкурсу (подаються в окремому закритому конверті).

Конкурсну документацію необхідно подавати до 19.02.2018 включно.

Конкурс буде проведено 23 лютого 2018 року о 10.00 у приміщенні міської ради за адресою м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 304.

Тел. для довідок 4-13-01.