UKR
Середа 21 Серпня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

16.07.2019

22.03.2016

21.06.2017


анонс подійопитування


Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?


Інформація для громадян які потребують допомоги у працевлаштуванні


11.12.2018

Не кожен зможе боротися зі злочинністю, захищати слабких, рятувати життя і долі.
Ти прагнеш змінити своє життя на краще та стати справжнім фахівцем своєї справи? Хочеш мати престижну роботу, де тебе будуть поважати та рахуватись з твоєю думкою? Допомагати людям та бути впевненим у своєму майбутньому?
Сьогодні Національна поліція України надає тобі можливість стати юридично грамотним та фізично розвинутим.
Після вступу до Національної поліції України ти будеш забезпечений гідною заробітною платою, повним соціальним пакетом в який входять: безкоштовний проїзд у громадському транспорті, лікування та право на отримання житла. Також ти матимеш право виходу на пенсію за пільговим обчисленням років.
Загальні вимоги до кандидатів:
- громадянство України;
- повна загальна середня освіта (для кандидатів на офіцерський склад - повна вища освіта);
- знання Конституції України, Законів України «Про Національну поліцію України», «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення та кримінально-процесуального законодавства;
- вільне володіння українською мовою.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі для зайняття вакантних посад в ГУНП в Херсонській області, а також у заклади вищої освіти системи МВС України необхідно заповнити електронну анкету на офіційному сайті ГУНП в Херсонській області (https://nabir.np.gov.ua).

У разі винекнення питань звертатись за адресою: м. Херсон, вул. Лютеранська, 4, (тел.: (0552) 45-94-73, 45-94-77, 45-94-36) або у відділи та відділення поліції області за місцем проживання.