UKR
Вівторок 24 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

23.08.2021

18.02.2022

03.12.2019

10.02.2022

21.06.2017


анонс подій


Заходи у лютому 2022

Детальніше

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-2014 років.

Детальніше

опитування


Чи на сьогоднішній день у Вас є необхідність в отриманні соціальної допомоги?


До відома власників приватних приміщень та будівель!


24.01.2022

Співробітництво з ФАО, нові можливості для аграріїв Херсонщини.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) запрошує аграріїв взяти участь у міжнародній виставці «АгроВесна-2022», що відбудеться 15-17 лютого 2022 року в Києві у Міжнародному виставковому центрі, та має наміри надати на конкурсній основі підтримку 40 представникам мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) із Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, забезпечивши транспортування, проживання та харчування учасників під час виставки.

Відбір для участі за підтримки ФАО спрямований на вибір сільськогосподарських ММСП з сильнішою мотивацією для побудови ділових зв’язків як з потенційними постачальниками сировини, так і з замовниками.

Для участі у конкурсі необхідно до 25 січня 2022 року заповнити форму реєстрації за посиланням: https://forms.gle/ztJM9ZaxUgc3HvwN6

Програма виставки буде представлена у трьох напрямах: «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика».

«Зернові технології» — 12 міжнародна виставка інноваційних рішень у зерновому господарстві. На виставці будуть представлені обладнання для зберігання й переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для борошномельної, зернової промисловості, перевантажувальне обладнання, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та вагове обладнання, обладнання та технології виробництва зерна, біоенергетика.

«Agro Animal Show» – 12 міжнародна виставка ефективного тваринництва та птахівництва. На виставці будуть представлені машини та обладнання для тваринницької галузі, будівництва тваринницьких комплексів, птахофабрик, корми, ветеринарні препарати, діагностичні засоби, генетичний матеріал, технології утилізації відходів, машини та обладнання для утримання й годівлі тварин і птиці.

«Фрукти. Овочі. Логістика» – 12 міжнародна виставка промислового овочівництва, садівництва та виноградарства. На виставці будуть представлені сорти насіннєвого матеріалу з новими колекціями сортів і гібридів овочевих культур, сільськогосподарська техніка, обладнання для крапельного зрошення, фертигації, транспортування, зберігання та пакування продуктів, логістика, добрива, промислове садівництво, інформаційні технології та сервіс.

Деталі заходу за посиланням: https://animal-show.kiev.ua/wp-content/choose-exhibition/

Уточнюючу інформацію можливо отримати за номером +380954303888

 

animal-show.kiev.ua

Виставкова подія «АгроВесна» 2022