UKR
Понеділок 23 Квітня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


19.04.2018

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

16.04.2018

18 квітня 2018 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

22.03.2018

Розроблено проект інвестиційної програми КВУ «Каховський водоканал» на 2018 рік.

 

Детальніше

12.03.2018

Центр надання адміністративних послуг Каховської міської ради повідомляє

Детальніше

06.03.2018

15 березня 2018 року о 14.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні183
Вчора378
На цьому тижні183
Минулого тижня3494
У цьому місяці9936
Минулого місяця8444
За весь період318219
23.11.15

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ!


 

ДО УВАГИ

 

СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ!

 

Вступивши на навчання до вищого учбового закладу, студент повинен пам’ятати, що період навчання не зараховується до страхового стажу, оскільки він не є застрахованою особою та за нього не сплачують єдиний соціальний внесок.

 

Студенти та аспіранти денної форми навчання, які досягли 16-річного віку та не підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, мають право на добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування

 

Подбайте про своє майбутнє сьогодні! Тільки щомісячна сплата внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування в розмірі не менше мінімального страхового внеску забезпечить зарахування страхового стажу та фінансову стабільність при досягненні пенсійного віку в майбутньому.

Для укладання договору про добровільну участь необхідно звернутися до територіального органу Державної фіскальної служби України за місцем Вашого проживання.

 

Договір про добровільну участь укладається на термін не менше одного року і визначає порядок сплати внесків, обов’язки, права, відповідальність сторін, строк дії Договору та порядок його розірвання. Також договором про добровільну участь може бути передбачена одноразова сплата застрахованою особою страхових внесків за попередні періоди.

 

Сплата єдиного внеску здійснюється застрахованою особою на рахунок органу Державної фіскальної служби України, з яким укладено Договір про добровільне страхування. Розмір внеску визначається в Договорі, але сума сплачених внесків за кожний місяць не може бути меншою, ніж мінімальний страховий внесок, це 34,3 відсотки від мінімальної заробітної плати на дату укладання договору.

ДОГОВІР ЩОДО ДОБРОВІЛЬНОЇ УЧАСТІ У СФЕРІ ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕНСІЙНОГО СТРАХУВАННЯ та СПЛАТА ЄДИНОГО ВНЕСКУ– ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЗАРАХУВАННЯ СТРАХОВОГО СТАЖУ.

 

РОЗМІР МІНІМАЛЬНОГО СТРАХОВОГО ВНЕСКУ:

  • з 1 вересня 2015 року – 472 грн 65 коп.

 

Управління Пенсійного фонду України в м.Каховці та Каховському районі Херсонської області