UKR
Четвер 19 Вересня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.09.2019

Державна установа «Фонд енергоефективності» інформує , що з 03 вересня 2019 року вводиться в дію Програма підримки енергомодерації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ», затверджена рішенням Наглядової ради від 16 серпня 2019 року.

Детальніше

11.09.2019

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області повідомляє

Детальніше

30.08.2019

Відомості про об’єкт оцінки:
- земельна ділянка площею площею 0,0243 га, за адресою: м. Каховка, вул. Олеся Гончара, 12/1. Земельна ділянка призначена для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Землі житлової та громадської забудови Каховської міської ради.

Детальніше

22.08.2019

Оголошення щодо встановлення власника рекламного засобу

Детальніше

01.08.2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні44
Вчора497
На цьому тижні1508
Минулого тижня2746
У цьому місяці6794
Минулого місяця9611
За весь період626522
27.03.15

Про внесення змін до Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в місті Каховці


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ

РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Зміст проекту: проект рішення міської ради „Про внесення змін до Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в місті Каховці".

Адреса розробника: м. Каховка, вул. К.Маркса, 103, відділ міського господарства Каховської міської ради, (05536) 4-29-45.

Спосіб оприлюднення: опублікування в газеті „Каховська зоря" та/або на офіційному сайті міста в мережі Інтернет (kakhovka-rada.gov.ua) в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції від громадян, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, надані в письмовій формі на адресу розробника, приймаються до розгляду впродовж місяця з дати публікації проекту регуляторного акту.ПРОЕКТ РІШЕННЯ СЕСІЇ


Про внесення змін до Правил благоустрою

території, забезпечення чистоти і

порядку в місті Каховці


Відповідно до пункту 44 частини першої ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 26, 27 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" та на підставі статті 6.3.1 Статуту територіальної громади міста Каховка, міська рада


ВИРІШИЛА:


1. Внести зміни до Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в місті Каховці, затверджених рішенням сесії міської ради від 22.07.2009 № 834/50, доповнивши розділ ХІ «УТРИМАННЯ ЖИТЛОВИХ, КУЛЬТУРНО-ПОБУТОВИХ І ГРОМАДСЬКИХ БУДИНКІВ ТА СПОРУД, МАЛИХ АРХІТЕКТУРНИХ ФОРМ, СВІТЛОВИХ ВИВІСОК, РЕКЛАМ ТА ВІТРИН. ДОДЕРЖАННЯ ТИШІ В м. КАХОВЦІ» пунктами 11.23 та 11.24 в наступній редакції:

«11.23. Кожний існуючий об’єкт житлово-громадського призначення незалежно від форм власності повинен бути облаштований для безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями пандусом відповідно до ДБН В.2.2-9-99 "Будинки і споруди. Громадські будинки та споруди. Основні положення" (додаток Г, п. Г6-Г11). А в разі відсутності такої можливості - кнопкою виклику.

Площадка ганку входу до об’єкту житлово-громадського призначення при висоті ганку більше 45 см повинна бути облаштована огорожею, а сходинки- поручнями. »

«11.24. Забороняється самовільне встановлення телевізійних антен (в тому числі і супутникових) на покрівлях багатоквартирних житлових будинків без отримання відповідного дозволу від організації, яка надає мешканцям послуги з утримання будинку та прибудинкової території (комунальне підприємство, кооператив, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, тощо.»

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань роботи комунально-побутового господарства, охорони навколишнього середовища (Перчиць А.І.).

 

Міський голова О.П. КарасевичАналіз регуляторного впливу

проекту рішення Каховської міської ради

Про внесення змін до Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в місті Каховці"


1. Визначення проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання

У місті за останні роки спостерігається тенденція самовільного встановлення окремими громадянами на території загального користування без погодження з органом місцевого самоврядування гаражів для зберігання власних транспортних засобів. При цих обставинах виникають перешкоди для руху пішоходів, виникають стихійні звалища та погіршується санітарно-епідемічний стан міських територій. Зазначені зміни до Правил благоустрою мають вирішити ці проблеми.

2. Визначення цілей державного регулювання

  • врегулювання правовідносин учасників щодо благоустрою і прибирання території міста Каховки;

  • досягнення виконання вимог чинного законодавства України громадянами, суб’єктами господарювання.

3. Визначення та оцінка усіх прийнятних альтернативних способів досягнення зазначених цілей

Альтернативними способами досягнення мети регуляторного акту є:

3.1. Залишення усього без змін.

Цей спосіб буде лише заглиблювати існуючу проблему і жодним шляхом не сприятиме її вирішенню.

3.2. Залучення юридичних та фізичних осіб до добровільного вчинення дій, направлених на утримання міста у належному санітарному стані.

Залучення до вказаних дій на добровільній основі не є методом, що забезпечує постійне докладання зусиль до збереження чистоти в місті, оскільки такі дії можуть вчинюватися виключно на добровільній основі. Дія такого способу є неефективною.

3.3. Постійне прибирання території за рахунок коштів міського бюджету.

Вказаний спосіб не може бути прийнятим, оскільки він не забезпечує відповідальне ставлення фізичних та юридичних осіб до питань з благоустрою.

3.4. Закріплення норм та правил поведінки і цій частині сфери благоустрою території шляхом затвердження Каховською міською радою вказаних змін до Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в місті Каховці.

Перевагою обраного способу є форма вимог проведення в місті єдиної політики з підтримки благоустрою, формування сприятливого для життєдіяльності людини середовища, захист довкілля. У разі прийняття змін до Правил буде забезпечений контроль з боку органів місцевого самоврядування. Обраний спосіб побудований відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Механізм і заходи, які забезпечать розв’язання визначеної проблеми шляхом прийняття запропонованого регуляторного акта.

Забезпечення відповідного санітарного стану досягається шляхом додержання вимог Правил благоустрою територій міста і базується на повному дотриманні вимог чинного законодавства України.

З метою реалізації поставленої мети пропонується проведення наступних заходів:

- ознайомлення юридичних та фізичних осіб з змінами до Правил благоустрою території міста Каховки;

- розміщення в місцевих засобах масової інформації вищезазначених змін до Правил.

Механізм дії запропонованого регуляторного акта спрямований на безпосереднє розв’язання проблем, пов’язаних з благоустроєм території міста Каховки.

Вищезазначені зміни до Правил забезпечать поліпшення санітарного стану, чистоту і порядок та підвищення контролю за виконанням цих Правил.

Запропонований вихід із ситуації, що склалася, відповідає принципам державної регуляторної політики, а саме: доцільності, ефективності, прозорості, передбачуваності, врахуванню громадської думки при вирішенні питань, пов’язаних з благоустроєм території міста Каховки.

5. Обґрунтування можливості досягнення встановлених цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акта

Можливість досягнення цілей, передбачених у п.2 даного АРВ у разі прийняття відповідного рішення є цілком реальною та обґрунтованою. Ефективне досягнення мети проекту можливо за співпраці органів місцевого самоврядування та відповідних контролюючих органів.

Можливість досягнення цілей регуляторного акта забезпечується у разі добросовісного виконання юридичними та фізичними особами його вимог.

Зовнішніми факторами, що впливають на дію акта, можуть бути наступні:

Позитивні:

- відповідальне ставлення юридичних та фізичних осіб до чистоти в місті;

- здійснення будь-якої діяльності з додержанням санітарних та будівельних норм і правил.


Негативні:

- не здійснення (недотримання) обов’язків та Правил благоустрою юридичними та фізичними особами з прибирання території міста.


На органи місцевого самоврядування та уповноважених ним осіб покладається вчинення дій, пов’язаних з засміченням території міста: здійснення постійного контролю за додержанням Правил благоустрою та притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні зазначених Правил.


6. Визначення очікуваних результатів прийняття запропонованого регуляторного акта

Очікувані результати прийняття регуляторного акта наведені в таблиці вигод та витрат:

Сфера регуляторного впливу

РезультатВлада

Сприяння виконанню власних та делегованих повноважень. Поліпшення зовнішнього благоустрою, санітарного стану, забезпечення чистоти та порядку, дотримання тиші в громадських місцях. Збільшення надходження коштів у бюджет міста на благоустрій території.

Підвищення позитивного іміджу влади з приводу покращення екологічного стану міста.


Суб’єкти підприємницької діяльності

Поліпшення екологічного стану навколишнього середовища

Громадяни

Покращення умов проживання, роботи, відпочинку та оздоровлення населення


7. Обґрунтування запропонованого строку дії даного регуляторного акта

Строк дії зазначеного регуляторного акта необмежений. У подальшому можливий перегляд регуляторного акта у разі внесення змін до діючого законодавства України.


8. Показники результативності регуляторного акта:

- покращення санітарного стану міста;

- підвищення іміджу міста;

- суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія запропонованого акта - всі підприємства, установи і організації, які розташовані на території міста (незалежно від форм власності та підпорядкування) та фізичні особи;

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта - визначається кількістю осіб, що:

а) прочитають зазначене рішення в мережі Інтернет на офіційному сайті міста в мережі Інтернет (kakhovka-rada.gov.ua) в розділі «Регуляторна політика» та/або в друкованих засобах масової інформації за результатами оприлюднення;

б) отримають регуляторний акт за запитами до органів місцевого самоврядування;

в) отримають регуляторний акт або інформацію щодо основних його положень іншими шляхами.

Передбачається середній рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта за рахунок: розміщення повідомлення про оприлюднення та самого проекту рішення Каховської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в місті Каховці» з цим аналізом регуляторного впливу на офіційному сайті міста в мережі Інтернет (kakhovka-rada.gov.ua). Окрім цього, після прийняття цього рішення його буде офіційно опубліковано згідно з вимогами Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" в засобах масової інформації (газета «Каховська зоря», офіційний сайт міста).

9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватись відстеження результативності акта.

Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватись шляхом опитування фізичних та юридичних осіб, на яких поширюється дія запропонованого акта.


Перший заступник міського голови з питань діяльності

виконавчих органів ради П.М. Пуляєв