UKR
Неділя 16 Червня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


13.06.2019

Постановою ЦВК від 31.05.2019 № 919 утворено окружну виборчу комісію з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів 21 липня 2019 року по одномандатному виборчому округу № 185 у складі 18 чоловік.

Детальніше

05.06.2019

Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради нагадує, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 року № 867 та постановою Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 року № 293 ціна на природний газ для побутових споживачів становить:
з 1 травня 2019 року - 8,27657 грн. за 1 куб.м.
з 1 червня 2019 року - 8,65664 грн. за 1 куб.м .

Детальніше

04.06.2019

07.06.2019 о 10.00 у залі засідань виконавчого комітету Каховської міської ради відбудеться засідання "круглого столу" за участю представників влади, депутатського корпусу та бізнесу з питань обговорення прийняття на території міста Каховки розмірів ставок місцевих податків та зборів на 2020 рік

Детальніше

02.05.2019

7 травня 2019 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

02.05.2019

Рішення конкурсної комісії від 26.04.2019 р. з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні185
Вчора209
На цьому тижні2084
Минулого тижня2425
У цьому місяці4951
Минулого місяця11813
За весь період595452
27.03.15

Про порядок визначення розміру платежів за користування місцями для розміщення рекламоносіїв


Про порядок визначення розміру

платежів за користування місцями

для розміщення рекламоносіїв

 

Керуючись пунктом 32 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. № 2067, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Порядок визначення розміру платежів за користування місцями, що перебувають в комунальній власності територіальної громади міста, для розміщення рекламних засобів (додається).

2. Відділу містобудування та архітектури міської ради згідно з затвердженим Порядком з 01.07.2012 р. забезпечити:

1) на підставі виданих дозволів укладання нових договорів про тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів;

2) перегляд розміру платежів за діючими договорами про тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів та укладання відповідних додаткових угод.

3. Відділу містобудування та архітектури міської ради при укладанні, розірванні та зміні умов договорів про тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів інформувати балансоутримувачів місць, де розміщуються рекламні засоби, а також забезпечити оприлюднення цього рішення в міськрайонній газеті «Каховська зоря».

4. Рішення виконавчого комітету № 357 від 15.11.2006 р. «Про порядок визначення розміру платежів за користування місцями для розміщення рекламоносіїв» вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин, приватизації та використання майна територіальної громади міста (Філіпчук О.В.).

 

Міський голова О.П. Карасевич

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення сесії міської ради

№ _____ від _________

 

ПОРЯДОК

визначення розміру платежів за користування місцями,

що перебувають в комунальній власності територіальної громади

міста для розміщення рекламних засобів

 

1. Плата за користування місцем для розташування рекламних засобів нараховується з моменту оформлення договору про тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що укладається сторонами на підставі дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

2. Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами скасовується у встановленому порядку у випадках:

- невикористання місця розташування рекламного засобу безперервно протягом шести місяців;

- непереоформлення дозволу в установленому порядку.

3. Площа місця розташування рекламних засобів визначається як площа місця, на якому розташовується рекламний засіб, і обчислюється як сума площі її горизонтальної проекції на це місце та прилеглої ділянки завширшки 0,5 метра за периметром горизонтальної проекції цього рекламного засобу.

Для неназемного та недахового рекламного засобу площа місця дорівнює площі фронтальної проекції цього засобу на уявну паралельну їй площину.

4. Розмір місячної плати за користування місцем, що перебуває в комунальній власності територіальної громади міста, для розміщення наземних рекламних засобів обчислюється за формулою:

 

P = (S1+S2) x V x 0,05 x K1 x K2, де

 

P - розмір місячної плати;

S1 - площа горизонтальної проекції розташування рекламного засобу

S2 - площа прилеглої ділянки завширшки 0,5 м за периметром

горизонтальної проекції рекламного засобу

V - вартість 1-го кв. м. від нормативної грошової оцінки земельної

ділянки (для дахових рекламних засобів - земельної ділянки, що

співпадає з їх наземною горизонтальною проекцією)

K1 - коефіцієнт збільшення при встановленні рекламних засобів, що

мають дві або більше площини для розташування рекламоносіїв

K2 - коефіцієнт збільшення (застосовується у випадках надання місць

для розташування рекламних засобів розповсюджувачем

зовнішньої реклами, що зареєстрований не у місті Каховці)

5. Розмір місячної плати за користування місцем, що перебуває в комунальній власності територіальної громади міста, для розміщення не- наземних та недахових рекламних засобів обчислюється за формулою:

 

P = (Sф) x V x 0,05 x K1 x K2, де

 

P - розмір місячної плати;

Sф - площа місця розташування неназемного та недахового реклам-

ного засобу

V - вартість 1-го кв. м. від нормативної грошової оцінки земельної

ділянки, що співпадає з наземною горизонтальною проекцією

K1 - коефіцієнт збільшення при встановленні рекламного засобу

K2 - коефіцієнт збільшення (застосовується у випадках надання місць

для розташування рекламних засобів розповсюджувачем

зовнішньої реклами, що зареєстрований не у місті Каховці)

 

6. Розмір плати збільшується на коефіцієнт (К1) 1,5 при встановленні рекламних засобів, що мають дві або більше площини для розташування рекламоносіїв.

7. Розмір плати збільшується на коефіцієнт (К2) 1,2 у випадках надання місць для розташування рекламних засобів розповсюджувачем зовнішньої реклами, що зареєстрований не у місті Каховці.

8. Плата за користування місцями нараховується з моменту оформлення відповідного договору про тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів.

9. Плата за використання місць розташування рекламних засобів за договором вноситься авансом не пізніше 10 числа, що передує звітному.

При укладанні договору про надання місця для розташування рекламного засобу плата вноситься авансом не пізніше ніж за два місяці до дати укладання договору.

Фізичні та юридичні особи, яким надане місце для розташування рекламного засобу, мають право здійснити плату за його користування наперед за декілька місяців, але не більше шести місяців в межах терміну дії договору, яким надане місце у користування.

10. За користування місцями для розміщення транспарантів-перетяжок, що встановлюються над проїжджою частиною вулиць та шляхів, а також інших видів короткочасної реклами, що розміщуються на термін до одного місяця, плата стягується з розрахунку як за повний місяць.

11. Розмір плати за користування місцями, що перебувають в комунальній власності територіальної громади міста, під час проведення масових заходів, рекламних кампаній, виставок, шоу тощо визначається відповідно до договору, що укладається.