UKR
Неділя 25 Червня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


06.06.2017

Інформація про результати проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

30.05.2017

План проведення дитячих та молодіжних заходів до Міжнародного Дня захисту дітей 01 червня 2017 року

Детальніше

30.05.2017

Козацька тризна по загиблим Українським козакам та по знищенню Запорізької Січі російським царатом в 1775 році.

Детальніше

29.05.2017

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Детальніше

25.05.2017

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу по визначенню на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу
з підготовки документів на конкурс по визначенню перевізників на право
здійснення пасажирських перевезень в м. Каховці

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні441
Вчора423
На цьому тижні3301
Минулого тижня3468
У цьому місяці11588
Минулого місяця16526
За весь період234292
27.03.15

Про Порядок роботи комісії з питання передачі об’єктів у комунальну власність територіальної громади міста


Про Порядок роботи комісії

з питання передачі об’єктів

у комунальну власність

територіальної громади міста

 

З метою врегулювання питань, що виникають при передачі об’єктів у комунальну власність територіальної громади міста, керуючись частиною 3 статті 6 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та кому-нальної власності», частиною 12 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Порядок роботи комісії з питання передачі об’єктів

у комунальну власність територіальної громади міста (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин, приватизації та використання майна територіальної громади міста (Філіпчук О.В.).

 

Міський голова О.П. Карасевич

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням сесії міської ради

від __________ № _______

 

ПОРЯДОК

роботи комісії з питання передачі обєктів у комунальну власність територіальної громади міста

 

1. Цей Порядок визначає механізм безоплатної передачі у комунальну власність об’єктів нерухомого майна, у тому числі незавершеного будівництва, в комунальну власність територіальної громади міста.

2. Передача об’єктів з державної у комунальну власність здійснюється за рішенням органів, визначених частиною 1 статті 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» (далі - Закон).

Передача об’єктів права інших форм власності здійснюється на підставі письмової заяви власників цих об’єктів.

3. Передача об’єктів у комунальну власність територіальної громади міста здійснюється за наявності згоди міської ради, оформленої у вигляді відповідного рішення.

4. Передача об’єктів соціальної інфраструктури здійснюється з урахуванням особливостей, визначених статтями 41 та 42 Закону.

5. Комісія з питання передачі об’єктів у комунальну власність тери-торіальної громади міста (далі - Комісія) утворюється за рішенням виконавчого комітету міської ради.

6. До складу Комісії входять представники виконавчих органів міської ради, місцевих органів виконавчої влади, органів, уповноважених управляти державним майном, самоврядних організацій, фінансових органів, підприємств, трудових колективів підприємств, майно яких підлягає передачі.

7. У разі передачі у комунальну власність об’єктів, що перебувають в оренді, до складу комісії можуть додатково включатися представники орендодавця та орендаря.

8. Технічний стан об’єкта визначається на підставі обстеження, а у разі потреби - і висновків спеціалістів, що можуть бути залучені до роботи Комісії у якості її членів.

9. Вартість об’єктів визначається за їх балансовою вартістю, а об’єктів незавершеного будівництва - відповідно до законодавства з питань оцінки майна.

10. У разі недосягнення згоди між сторонами, що передають і приймають об’єкти, спільним рішенням цих сторін може утворюватися тимчасова узгоджувальна робоча група для опрацювання взаємоприйнятних рішень та визначення у разі потреби додаткових умов передачі.

Додатковими умовами передачі можуть передбачатися: розрахунок коштів на утримання та ремонт об’єктів передачі; відшкодування витрат, пов’язаних з утриманням та охороною об’єктів; відшкодування вартості об’єктів, пов’язане з поліпшенням, зокрема проведення добудови, ремонту; потреба створення в подальшому об’єднання співвласників багато-квартирного будинку тощо.

11. Передача оформляється актом приймання-передачі за формою згідно з діючим законодавством. Акт складається у чотирьох примірниках, підписується головою і членами комісії та затверджується рішенням виконавчого комітету.

12. Право власності на об’єкт передачі виникає з дати підписання акта приймання-передачі.

13. До акта приймання-передачі об’єктів додаються:

а) витяг з бухгалтерського балансу підприємства, яке передає об’єкти, складеного на останню звітну дату, про перелік об’єктів передачі та їх вартість;

б) проектно-кошторисна документація; показники розрахунків з підрядними будівельними організаціями та постачальниками виробів, матеріалів і обладнання; характеристика технічного стану об’єктів; вартість виконаних робіт, перелік непридатних для використання чи експлуатації виробів, конструкцій та матеріалів (у разі передачі об’єктів незавершеного будівництва);

в) договори найму (оренди) нежитлових приміщень;

г) дані останньої проведеної інвентаризації об’єктів передачі.

14. Міська рада у двотижневий строк з дня підписання акта приймання-передачі повідомляє про приймання-передачу об’єктів органи державної статистики, державної податкової служби, фінансові органи. У цей же строк виконавчий комітет міської ради зобов’язаний закріпити своїм рішенням зазначені об’єкти за відповідним підприємством (організацією) на праві повного господарського відання (оперативного управління).