UKR
Понеділок 17 Червня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


13.06.2019

Постановою ЦВК від 31.05.2019 № 919 утворено окружну виборчу комісію з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів 21 липня 2019 року по одномандатному виборчому округу № 185 у складі 18 чоловік.

Детальніше

05.06.2019

Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради нагадує, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 року № 867 та постановою Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 року № 293 ціна на природний газ для побутових споживачів становить:
з 1 травня 2019 року - 8,27657 грн. за 1 куб.м.
з 1 червня 2019 року - 8,65664 грн. за 1 куб.м .

Детальніше

04.06.2019

07.06.2019 о 10.00 у залі засідань виконавчого комітету Каховської міської ради відбудеться засідання "круглого столу" за участю представників влади, депутатського корпусу та бізнесу з питань обговорення прийняття на території міста Каховки розмірів ставок місцевих податків та зборів на 2020 рік

Детальніше

02.05.2019

7 травня 2019 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

02.05.2019

Рішення конкурсної комісії від 26.04.2019 р. з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні12
Вчора240
На цьому тижні12
Минулого тижня2139
У цьому місяці5018
Минулого місяця11813
За весь період595519
27.03.15

Про Порядок роботи комісії з питання передачі об’єктів у комунальну власність територіальної громади міста


Про Порядок роботи комісії

з питання передачі об’єктів

у комунальну власність

територіальної громади міста

 

З метою врегулювання питань, що виникають при передачі об’єктів у комунальну власність територіальної громади міста, керуючись частиною 3 статті 6 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та кому-нальної власності», частиною 12 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Порядок роботи комісії з питання передачі об’єктів

у комунальну власність територіальної громади міста (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин, приватизації та використання майна територіальної громади міста (Філіпчук О.В.).

 

Міський голова О.П. Карасевич

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням сесії міської ради

від __________ № _______

 

ПОРЯДОК

роботи комісії з питання передачі обєктів у комунальну власність територіальної громади міста

 

1. Цей Порядок визначає механізм безоплатної передачі у комунальну власність об’єктів нерухомого майна, у тому числі незавершеного будівництва, в комунальну власність територіальної громади міста.

2. Передача об’єктів з державної у комунальну власність здійснюється за рішенням органів, визначених частиною 1 статті 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» (далі - Закон).

Передача об’єктів права інших форм власності здійснюється на підставі письмової заяви власників цих об’єктів.

3. Передача об’єктів у комунальну власність територіальної громади міста здійснюється за наявності згоди міської ради, оформленої у вигляді відповідного рішення.

4. Передача об’єктів соціальної інфраструктури здійснюється з урахуванням особливостей, визначених статтями 41 та 42 Закону.

5. Комісія з питання передачі об’єктів у комунальну власність тери-торіальної громади міста (далі - Комісія) утворюється за рішенням виконавчого комітету міської ради.

6. До складу Комісії входять представники виконавчих органів міської ради, місцевих органів виконавчої влади, органів, уповноважених управляти державним майном, самоврядних організацій, фінансових органів, підприємств, трудових колективів підприємств, майно яких підлягає передачі.

7. У разі передачі у комунальну власність об’єктів, що перебувають в оренді, до складу комісії можуть додатково включатися представники орендодавця та орендаря.

8. Технічний стан об’єкта визначається на підставі обстеження, а у разі потреби - і висновків спеціалістів, що можуть бути залучені до роботи Комісії у якості її членів.

9. Вартість об’єктів визначається за їх балансовою вартістю, а об’єктів незавершеного будівництва - відповідно до законодавства з питань оцінки майна.

10. У разі недосягнення згоди між сторонами, що передають і приймають об’єкти, спільним рішенням цих сторін може утворюватися тимчасова узгоджувальна робоча група для опрацювання взаємоприйнятних рішень та визначення у разі потреби додаткових умов передачі.

Додатковими умовами передачі можуть передбачатися: розрахунок коштів на утримання та ремонт об’єктів передачі; відшкодування витрат, пов’язаних з утриманням та охороною об’єктів; відшкодування вартості об’єктів, пов’язане з поліпшенням, зокрема проведення добудови, ремонту; потреба створення в подальшому об’єднання співвласників багато-квартирного будинку тощо.

11. Передача оформляється актом приймання-передачі за формою згідно з діючим законодавством. Акт складається у чотирьох примірниках, підписується головою і членами комісії та затверджується рішенням виконавчого комітету.

12. Право власності на об’єкт передачі виникає з дати підписання акта приймання-передачі.

13. До акта приймання-передачі об’єктів додаються:

а) витяг з бухгалтерського балансу підприємства, яке передає об’єкти, складеного на останню звітну дату, про перелік об’єктів передачі та їх вартість;

б) проектно-кошторисна документація; показники розрахунків з підрядними будівельними організаціями та постачальниками виробів, матеріалів і обладнання; характеристика технічного стану об’єктів; вартість виконаних робіт, перелік непридатних для використання чи експлуатації виробів, конструкцій та матеріалів (у разі передачі об’єктів незавершеного будівництва);

в) договори найму (оренди) нежитлових приміщень;

г) дані останньої проведеної інвентаризації об’єктів передачі.

14. Міська рада у двотижневий строк з дня підписання акта приймання-передачі повідомляє про приймання-передачу об’єктів органи державної статистики, державної податкової служби, фінансові органи. У цей же строк виконавчий комітет міської ради зобов’язаний закріпити своїм рішенням зазначені об’єкти за відповідним підприємством (організацією) на праві повного господарського відання (оперативного управління).