UKR
Понеділок 19 Серпня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


01.08.2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Детальніше

01.08.2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Детальніше

11.07.2019

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

05.07.2019

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

 

Детальніше

04.07.2019

Термінова інформація від окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 185 (Херсонська область м. Каховка).

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні72
Вчора200
На цьому тижні72
Минулого тижня2154
У цьому місяці5664
Минулого місяця10285
За весь період615781
27.03.15

ПРОЕКТ Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території м. Каховки


<!-- -->

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ

РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

 

Зміст проекту: проект рішення Каховської міської ради „Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території м. Каховки».

Адреса розробника: м. Каховка, вул. К.Маркса, 103, відділ економіки та розвитку міста Каховської міської ради, (05536) 4-09-79, 2-01-04, 4-13-01.

Спосіб оприлюднення: розміщення на офіційному сайті територіальної громади міста: kakhovka-rada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних осіб-підприємців, їх об’єднань, надати в письмовій формі на адресу розробника.

 

ПРОЕКТ

Про встановлення ставок єдиного податку для

фізичних осіб-підприємців на території м. Каховки

 

Відповідно до п. 293.2 ст. 293 розділу ІV Податкового кодексу України від 02.12.2011 року № 2756-VІ (із змінами та доповненнями), керуючись пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Встановити фіксовані ставки єдиного податку:

1.1. для платників першої групи - фізичних осіб-підприємців, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню, та обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 гривень у розмірі 8 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року не залежно від виду господарської діяльності.

1.2. для платників другої групи - фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платниками єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

  • не використовують працю найманих осіб, або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
  • обсяг доходу не перевищує 1000000 гривень у розмірі 16 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року не залежно від виду господарської діяльності.

 

2. Рішення міської ради від 31.03.2011 року № 134/8 «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців в м. Каховці» та рішення міської ради від 12.07.2011 року № 236/13 «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців в м. Каховці» вважати такими, що втратили чинність.

3. Відділу економіки та розвитку міста (Демяненко М.Ю.) забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті міста: kakhovka-rada.gov.ua.

4. Дане рішення набуває чинності з 01.01.2012 року.

5. Контроль за виконанням рішенням покласти на постійну депутатську комісію з питань планування фінансів, бюджету та оподаткування (І.В. Хомінець).

 

Міський голова О.П. Карасевич

 

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

проекту рішення Каховської міської ради „Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території м. Каховки».

 

1. Визначення проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання.

Відповідно до статті 10 та п. 293.2 ст. 293 розділу ІV Податкового кодексу України (далі-Кодекс) міська рада повинна обов’язково визначити такі елементи: платника податку, об’єкт оподаткування, базу оподаткування, ставку податку, порядок обчислення податку, податковий період. Цілі державного регулювання:

Впровадження регуляторного акту дозволить забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, зокрема вимог Податкового Кодексу України спрямовану на поповнення дохідної частини місцевого бюджету для забезпечення реалізації програм соціально-економічного розвитку.

 

2. Альтернативні способи досягнення встановлених цілей

Альтернативних способів досягнення встановлених цілей не має: регуляторний акт розроблено на виконання Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI.

 

3. Механізм, який пропонується застосувати для розв’язання проблеми, і відповідні заходи

Розробка та запровадження нормативно-правового акту, орієнтованого на реалізацію Податкового кодексу України.

Запропонований спосіб досягнення цілей є єдиним і безумовним шляхом вирішення проблеми і ґрунтується на загальнообов’язковості виконання всіма учасниками правовідносин у системі оподаткування норм зазначеного рішення.

Після прийняття зазначеного рішення акти законодавства Каховської міської ради з питань оподаткування відповідатимуть вимогам чинного законодавства.

Дія акту поширюється на м. Каховку Херсонської області.

 

Акт доводиться до відома суб’єктів господарювання шляхом опублікування в газеті „Каховська зоря" та/або на офіційному сайті територіальної громади міста: kakhovka-rada.gov.ua.; та шляхом розміщення на інформаційних стендах Каховської ОДПІ.

 

4. Обґрунтування можливості досягнення встановлених цілей у разі прийняття регуляторного акту

4.1. Оцінка впливу зовнішніх факторів

Зовнішній вплив на виконання даного регулювання може здійснюватись у випадку змін або доповнень до нормативно-правових державних актів вищого рівня.

4.2. Оцінка можливості виконання вимог регулювання з боку місцевих органів державної влади

Передбачається високий рівень виконання вимог регулювання з боку податкового органу.

 

5. Визначення очікуваних результатів прийняття регуляторного акту

Забезпечить поступове зростання частки власних доходів міського бюджету.

 

6. Строк дії регуляторного акту

Строк дії регуляторного акту не обмежений. Рішення набере чинності з 01 січня 2012 року. При необхідності та обов’язковому проведенні аналізу Каховська ОДПІ і міське фінансове управління готують пропозиції щодо перегляду даного нормативно-правового акту.

 

7. Визначення показників результативності акту

Показником результативності буде збільшення суми надходжень до міського бюджету, що в свою чергу надасть можливість виконанню завдань соціально-економічного розвитку міста.

 

8. Визначення заходів, з допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акту

Відстеження регуляторного акту можливо дослідити відповідно до аналізу виконання доходної частини міського бюджету протягом року.