UKR
Понеділок 22 Квітня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


22.04.2019

До уваги суб’єктів господарювання м. Каховки!

Детальніше

05.04.2019

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

18.03.2019

21 березня 2019 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради

Детальніше

22.02.2019

Оголошення по конкурсу на управителя

Детальніше

21.01.2019

Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м. Каховка

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні432
Вчора233
На цьому тижні432
Минулого тижня2494
У цьому місяці8004
Минулого місяця20458
За весь період576345
14.03.19

Оголошення про проведення конкурсу


Каховський міськвиконком оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
1.1 Начальника відділу контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів Каховської міської ради.
Кваліфікаційні вимоги до кандидата:
Освіта вища відповідного професійного напряму підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста за спеціальністю право, правознавство. Стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування не менше трьох років або за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше як п’ять років, вільне володіння українською мовою, вміння працювати за персональним комп’ютером.
1.2. Головного спеціаліста відділу контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів Каховської міської ради.
Кваліфікаційні вимоги до кандидата:
Освіта вища відповідного професійного напряму підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста. Стаж роботи на державній службі, службі в органах місцевого самоврядування або в інших сферах не менше 5 років, вільне володіння українською мовою, вміння працювати за персональним комп’ютером.
1.3 Головного спеціаліста відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради.
Кваліфікаційні вимоги до кандидата:
Освіта вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста. Стаж роботи на державній службі, службі в органах місцевого самоврядування або в інших сферах не менше 5 років, вільне володіння українською мовою, вміння працювати за персональним комп’ютером.
2. Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про конкурс в друкованих засобах масової інформації м. Каховки.
За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатись до відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. № 410, тел: 4-41-04.