UKR
Середа 22 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні246
Вчора1088
На цьому тижні2455
Минулого тижня7610
У цьому місяці22711
Минулого місяця31097
За весь період2497563
20.05.15

19 ТРАВНЯ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ


19 травня у приміщенні міськвиконкому в залі на ІІІ поверсі було шумно: на чергове засідання зібралися представники громадської ради та зацікавлені каховчани і члени громадських організацій.
Того дня на засіданні розглядали багато важливих питань. Про проведення адміністративно-територіальної реформи розповів присутнім міський голова Олександр Карасевич. Зазначене питання викликає бурхливе обговорення на всіх рівнях, адже кожен громадянин переймається тим, як буде почувати себе під час та після процесу реформування. Більшість членів ради зійшлися на необхідності проведення громадських обговорень із зазначеного питання у м. Каховка. Також Станіслав Зеленчук (представник обласної ГО "Правий сектор" у Каховці) виступив зі зверненням до Президента України, голови ВРУ, голови ХОДА та запропонував раді підтримати звернення. Було вирішено взяти до роботи текст звернення та повернутися до нього під час громадських обговорень.
Про реабілітацію військовослужбовців, демобілізованих із зони АТО та про роботу з ними доповів начальник управління праці та соціального захисту населення Андрій Скрипниченко. У цьому ж питанні обговорили і пропозицію депутата Андрія Дяченка про матеріальну щомісячну допомогу двом сім’ям загиблих воїнів АТО. Андрій Скрипниченко зауважив, що в Каховці мешкає не дві, а чотири таких сім’ї, а Олександр Карасевич зазначив, що, у випадку перевиконання бюджету за І півріччя, питання про витрати на підтримку цих сімей буде розглянуто.
Про те, як формуються тарифи на перевезення мешканців міста по м. Каховка та про тарифи на проїзд на садово-городні ділянки доповідав начальник АТП 16506 Володимир Литвиненко. А питання, пов’язані зі скасуванням по Україні пільг на проїзд з 01.06.2015 роз’яснив Андрій Скрипниченко. Саме ці питання викликали найбільш гострі дискусії. Було вирішено рекомендувати депутатському корпусу, виконавчому комітету та перевізнику віднайти консенсус для встановлення більш оптимального для громадян тарифу.
Про хід виконання міської програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки також розповів Андрій Вадимович. Голова Громадської ради Олександр Глущенко повідомив присутнім, що керівник ГО чорнобильців звернувся до нього з листом "Про виділення коштів громадській організації чорнобильців у розмірі 13 тис.грн.", який просить розглянути під час засідання. Але, як з’ясувалося, навіть 4 тис., передбачені на фінансування організації в цьому році ще не використані організацією.