UKR
Четвер 19 Липня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


27.06.2018

Термінове оголошення !

Детальніше

21.06.2018

КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

- земельна ділянка площею площею 0,0190 га, за адресою: м. Каховка, вул. В. Хоменка, 60-А. Земельна ділянка призначена для обслуговування магазину. Землі житлової та громадської забудови

Детальніше

19.06.2018

24 червня 2018 року з 17.30 до 18.30 в Каховській школі мистецтв відбудеться зустріч народного депутата України з виборцями. Запрошуються жителі міста.

Детальніше

11.06.2018

Технічне обслуговування розподільчих газопроводів та газопроводів-вводів середнього тиску (період 18.06.2018 р. по 27.06.2018 р.)

Детальніше

31.05.2018

Проведення технічного обслуговування розподільчих газопроводів та газопроводів-вводів середнього тиску в м. Каховка, кооп. "Восточний", "Восточний 2" з 4.06.2018р. по 15.06.2018р.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні271
Вчора774
На цьому тижні2705
Минулого тижня5586
У цьому місяці15126
Минулого місяця17318
За весь період370062
27.03.15

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Каховської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств у каналізаційну мережу міста Каховки»


1. Визначення проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання

Приведення у відповідність з діючим законодавством в зв’язку зі змінами підприємств та допустимих концентрацій забруднюючих речовин в стічних водах.


2. Визначення цілей державного регулювання

  • запобігання порушенням у роботі мереж і споруд каналізації, підвищення ефективності роботи цих споруд і безпеки їх експлуатації;

  • забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств.


3. Визначення та оцінка усіх прийнятних альтернативних способів досягнення зазначених цілей

Альтернативними способами досягнення мети регуляторного акту є:

3.1. Залишення усього без змін.

В зв’язку зі змінами підприємств та допустимих концентрацій забруднюючих речовин в стічних водах цей спосіб не сприятиме її вирішенню.

3.2. Відповідно до п. 2.1.4 Правила технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України існує лише один спосіб досягнення мети регулювання - затвердження місцевими органами виконавчої влади "Правил приймання стічних вод підприємств у комунальну каналізацію міста Каховки".


4. Механізм і заходи, які забезпечать розв’язання визначеної проблеми шляхом прийняття запропонованого регуляторного акта.

Забезпечення охорони природного навколишнього середовища досягається шляхом додержання вимог Правил приймання стічних вод підприємств у каналізаційну мережу міста Каховки і базується на повному дотриманні вимог чинного законодавства України.

З метою реалізації поставленої мети пропонується проведення наступних заходів:

- покладання на органи місцевого самоврядування контролю за виконанням Правил приймання стічних вод підприємств у каналізаційну мережу міста Каховки;

- ознайомлення юридичних осіб з Правилами приймання стічних вод підприємств у каналізаційну мережу міста Каховки;

- розміщення в місцевих засобах масової інформації щодо вищезазначених Правил.

Механізм дії запропонованого регуляторного акта, спрямований на запобігання порушень у роботі мереж і споруд каналізації, підвищення ефективності роботи цих споруд і безпеки їх експлуатації та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств.


5. Обґрунтування можливості досягнення встановлених цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акта

Можливість досягнення цілей, передбачених у п.1 даного АРВ у разі прийняття відповідного рішення є цілком реальною та законодавчо обґрунтованою. Ефективне досягнення мети проекту можливо за співпраці органів місцевого самоврядування та відповідних контролюючих органів.

Можливість досягнення цілей регуляторного акта забезпечується у разі добросовісного виконання суб’єктами господарювання його вимог.


Зовнішніми факторами, що впливають на дію акта, можуть бути наступні:

    1. Позитивні:

  • відповідальне ставлення суб’єктів господарювання до виконання вимог цих Правил.


    1. Негативні:

  • не здійснення (недотримання) вимог Правил суб’єктами господарювання.


На контролюючі органи та органи місцевого самоврядування в межах повноважень покладається здійснення постійного контролю за додержанням Правил приймання стічних вод підприємств у каналізаційну мережу міста Каховки.


6. Визначення очікуваних результатів прийняття запропонованого регуляторного акта

Очікувані результати прийняття регуляторного акта наведені в таблиці вигод та витрат:

Сфера регуляторного впливу

Результат



Влада

Сприяння виконанню власних та делегованих повноважень. Запобігання порушенням у роботі мереж і споруд каналізації, підвищення ефективності роботи цих споруд і безпеки їх експлуатації та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств.

Підвищення позитивного іміджу влади з приводу покращення екологічного стану міста.


Суб’єкти підприємницької діяльності

Поліпшення екологічного стану навколишнього середовища


7. Обґрунтування запропонованого строку дії даного регуляторного акта

Строк дії зазначеного регуляторного акта необмежений. У подальшому можливий перегляд регуляторного акта у разі внесення змін до діючого законодавства України.


8. Показники результативності регуляторного акта:

- запобігання порушенням у роботі мереж і споруд каналізації, підвищення ефективності роботи цих споруд і безпеки їх експлуатації та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств.;

- підвищення іміджу міста;

- суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія запропонованого акта - всі підприємства, установи і організації, які розташовані на території міста (незалежно від форм власності та підпорядкування);

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання з основних положень акта - визначається кількістю суб’єктів господарювання, що:

а) прочитають зазначене рішення в мережі Інтернет на офіційній веб-сторінці Каховської міської ради (http://kakhovka-rada.gov.ua/) та/або в друкованих засобах масової інформації за результатами оприлюднення;

б) отримають регуляторний акт за запитами до органів місцевого самоврядування;

в) отримають регуляторний акт або інформацію щодо основних його положень іншими шляхами.

Передбачається середній рівень поінформованості суб’єктів господарювання з основних положень акта за рахунок: розміщення повідомлення про оприлюднення та самого проекту рішення Каховської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств у каналізаційну мережу міста Каховки» з цим аналізом регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Каховської міської ради (http://kakhovka-rada.gov.ua/). Окрім цього, після прийняття цього рішення його буде офіційно опубліковано згідно з вимогами Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" в засобах масової інформації.


9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватись відстеження результативності акта.

Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватись шляхом опитування юридичних осіб, на яких поширюється дія запропонованого акта.



Перший заступник міського

голови з питань діяльності

виконавчих органів ради П.М.Пуляєв